comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: 'Beşiktaş'ı eleştirmeye hakkım yok.'

10 Şubat 2018, Cumartesi 21:20
Erman Toroğlu: 'Beşiktaş'ı eleştirmeye hakkım yok.'

Beşiktaş'ın, Karabükspor'u 5-0 mağlup ettiği maçı A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 21. haftasında sahasında Karabükspor'u 5-0 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı. 


Beşiktaş 5-0 Karabükspor A Spor Erman Toroğlu'nun yorumları


"TAKIMLARIMIZIN DÜŞTÜĞÜ DURUM..."

Şampiyonlar Ligi dünyanın en iyi ligi. İngiltere, İtalya, İspanya hepsinden iyi. Dünya Kupası'ndan iyi. Dünyanın en iyi ligi. Bu ligde UEFA her şeye dikkat ediyor. Neden dikkat ediyor? Senin mali kriterlerini bana ver, ben seni Şampiyonlar Ligi'ne alıp oynatırım. Çünkü Şampiyonlar Ligi'ne girdi, bu dereceye geldi. Kaç takıma kaldı şimdi? Son 16 turu. Allah muhafaza, Beşiktaş iflas etti. Karabük'ün pozisyonuna düştü. Adam onu istemiyor. Bu tip bir takım gelip beni mundar etmesin diyor. 
"BEŞİKTAŞ'I ELEŞTİRMEYE HAKKIM YOK"

Yıllardır TFF içerden halletti. Senin liginde bir takım şu anda oynamıyor. Bugün Beşiktaş takımına bakıyorum, eleştirmeye hakkım yok. Beşiktaş daha iyi oynar mıydı deme hakkın yok. Çünkü karşıdaki takım belli. Beşiktaş bakıyor, ben buna 2 tokat atar, bitiririm diyor. Sıksa Beşiktaş 80 km'ye çıkarsa 20 dakikada 5 olacak. Bu duruma niye düşürüyorsunuz? Şimdi herkes Karabükspor'u tokatlamaya kalkacak. Nasıl bir lig bu? Karabükspor iyi bir takım olsa, daha iyi işler yapacak. Seyrederken uyudum. Filme gidiyorsun, filmin sonunu biliyorsun. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.