comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: "Beşiktaş, Fenerbahçe derbisinde hakem mağduru oldu"

24 Eylül 2017, Pazar 00:53
Erman Toroğlu:

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde hakem Ali Palabıyık'ın kararlarını A Spor'da Erman Toroğlu değerlendirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Fenerbahçe'nin, Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ettiği derbinin ardından hakem Ali Palabıyık'ın çok tartışılan kararlarını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 
 

Fenerbahçe - Beşiktaş maçı Ali Palabıyık'ın penaltı, kırmızı kart kararları doğru mu?


Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde hakem Ali Palabıyık'ın verdiği kararlar masaya yatırıldı. A Spor'da Erman Toroğlu stüdyodaki tahtaya Ali Palabıyık'ın kararlarını doğru ve yanlış olarak belirleyerek çizgi çekti. 

"HAKEM TARAFINDAN MAĞDUR OLAN BEŞİKTAŞ"
Erman Toroğlu tartışmalı pozisyonların ardından, "Hakem Ali Palabıyık maçta 9 doğru, 3 yanlış karar vermiş. Ancak iki tane palamut gibi hatası var. O da Beşiktaş'ın verilmeyen golü ve penaltısı. Eğer hakem hatalarına göre bakarsak maç 3-2 Beşiktaş'ın. Burada net bir şekilde hakem tarafından mağdur olan taraf Beşiktaş. Pepe'nin 20. dakikadaki attığı dirsek de kırmızı ama totale bakarsak Beşiktaş hakem tarafından mağdur oldu."

"BEŞİKTAŞLILARI YİNE YANILTMASIN"

"Ancak şunu söyleyeyim, Beşiktaş sadece hakeme bağlamasın. Evet, mağdurlar ama tek sorun o değil. Quaresma Beşiktaş'ı sattı bugün. Şenol Güneş de gemiyi terk etti. Daha büyük tehlikeler bekliyor."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.