comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: 'Beşiktaş böyle giderse işi çok zor.'

21 Ocak 2018, Pazar 21:08
Erman Toroğlu: 'Beşiktaş böyle giderse işi çok zor.'

Beşiktaş'ın, Antalyaspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 18. haftasında deplasmanda Antalyaspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu, A Spor'da siyah beyazlıların performansını eleştirdi. 


Antalyaspor 1-2 Beşiktaş Erman Toroğlu A Spor yorumları


Erman Toroğlu maçın ardından şunları söyledi:

"BÖYLE GİDERSE BEŞİKTAŞ'IN İŞİ ZOR"
Beşiktaş takımı böyle giderse işi çok zor. Olay çok net görünüyor teknik olarak baktığın zaman. Beşiktaş'ta bir tane rakip kaleye çok tehlikeli bir adam var. Bir tane ama! Sağda Quaresma, solda Babel, Negredo. Bakıyorsun, ben defans oynasam 3'ü de bana çok tehlikeli geldi. Hallederim onları. Defans olursam, bana tehlike yaratacak adam Talisca. Arkadan geliyor, iyi verkaç yapıyor ve koşuyor. 

"OĞUZHAN'IN DURUMU"

Quaresma sağa gidiyor, Babel sola gidiyor. Negredo top bekliyor. Talisca da içeri giriyor. Arkada da Atiba var. O da defansa bakıyor. Oğuzhan ise koşuyor, dönüyor. Biz bunu konuştuk. Beşiktaş'ın orta sahası böyle olursa işi zor. Antalyaspor ile oynadı. Kayserispor ile falan oynasaydı Beşiktaş'ı düşünemiyordum. Kim çıktı Beşiktaş'tan? En fazla koşan Oğuzhan. Ne yapsın abi? Oraya gidiyor yok, buraya gidiyor yok. Böyle giderse Beşiktaş'ın işi zor. Beşiktaş'ta bir şeyler gittikçe eksiliyor. Tuhaflık var Beşiktaş'ta. Beşiktaş iyi değil. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)