comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Özgür: "Oğuzhan'ın yokluğu Beşiktaş'ı etkilemez"

25 Şubat 2018, Pazar 17:30
Erman Özgür:

Beşiktaş'ta Oğuzhan'ın yokluğu Fenerbahçe derbisinde takımı nasıl etkileyecek? beIN Sports'ta Erman Özgür yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta, Fenerbahçe ile oynanacak derbi öncesinde Oğuzhan Özyakup'un kadroda olmayışı takımı nasıl etkileyecek? Talisca'nın cezası nedeniyle forma giyemeyeceği derbide Oğuzhan'ın da yokluğu Beşiktaş'ı sıkıntıya sokabilecek ihtimali üzerine Erman Özgür değerlendirmelerde bulundu. 


Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi ne olur?


Beşiktaş - Fenerbahçe maçı öncesi Vodafone Park'ta yayın yapan beIN Sports'ta Oğuzhan'ın yokluğunu ve Beşiktaş'ın oyun planını değerlendiren Erman Özgür, "Beşiktaş'ın göbekten hücum edeceğini sanmıyorum. Bu yıl zaten birçok maçı kanatlardan çözdüler. Oğuzhan'ın da yokluğu Beşiktaş'ı ister istemez kanatlara itecek. Oğuzhan'ın yokluğu tabi önemli ama bana göre belirleyici faktör kanatlar olacak. Göbekte Medel-Atiba, Tolgay-Atiba olur ama bundan daha kritik eşleşmeler İsmail-Quaresma eşleşmesi olacak. Beşiktaş maçı buradan çözmek isteyecektir." diye konuştu. 
 

Beşiktaş'ta Oğuzhan Fenerbahçe maçında neden yok?


Beşiktaş'ta Fenerbahçe derbisi öncesinde son dakika şoku! Siyah beyazlılarda maçtan 1 gün önce mide rahatsızlığı yaşayan Oğuzhan Özyakup kadrodan çıkarıldı. Son anda durumuna bir kez daha bakılan yıldız futbolcunun oynamayacağı bilgisi geldikten sonra kadrodan çıkarıldı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.