comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erdal Torunoğulları'ndan Dorukhan Toköz'ün menajerine tepki

04 Nisan 2020, Cumartesi 19:16
Erdal Torunoğulları'ndan Dorukhan Toköz'ün menajerine tepki

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Dorukhan Toköz'ün menajeri Necdet Ergezen'in açıklamalarına tepki gösterdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz iddialarına yönetici Erdal Torunoğulları'ndan yanıt geldi. Beşiktaş resmi siteden bir açıklama yayınlayan Erdal Torunoğulları, Dorukhan Toköz'ün menajeri Necdet Ergezen hakkında sert ifadeler kullandı.
 

Erdal Torunoğulları'ndan Dorukhan Toköz açıklamaları


"Futbolcumuz Dorukhan Toköz hakkında son günlerde kamuoyunu meşgul eden haber ve açıklamalar nedeniyle açıklama yapma gereği doğmuştur.

"TEK DÜŞÜNCEMİZ SAKATLIĞINI SAĞLIKLI ŞEKİLDE ATLATMASIDIR"
Futbolcumuz ile sözleşmemizin bitmesine neredeyse 1.5 yıl varken, özellikle ülke olarak böyle zor dönemlerden geçerken yapılan haberleri ve verilen demeçleri manidar bulduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Bu süreçte bizim tek düşüncemiz ağır bir sakatlık yaşayan futbolcumuzun bu dönemi sağlıklı bir şekilde atlatması ve hazır bir şekilde tekrar formamızı ve milli formayı terletmesidir.

"GENÇ BİR FUTBOLCUYU KİŞİSEL REKLAM UĞRUNA ZOR DURUMDA BIRAKTI"

Futbolcumuzun menajeri olduğunu iddia eden Necdet Ergezen'in hiçbir etiğe uygun olmayan şekilde yaptığı açıklamalar tamamen asılsızdır. Kulübümüzü temsilen kimse kendisi ile görüşme gerçekleştirmemiştir. Yaptığı açıklamalar futbolcumuz Dorukhan'ı da zor durumda bırakmış, genç bir futbolcuyu kişisel reklamı uğruna kamuoyunun önünde zor durumda bırakmıştır.

"ESKİ DÜZENİN SÜRDÜĞÜNE İNANAN MENAJERİN YAPTIĞI İŞ"

Futbol ekonomisi dünya genelinde sıkıntılı bir durumdayken, Kulübümüzün de ekonomik durumu herkesin malumuyken; kamuoyuna açıklama yaparak bir baskı düzeni yaratıp asırlık çınar Kulübümüze kontrat dayatmaya çalışmak ancak eski düzenin sürdüğüne inanan bir menajerin yapacağı iştir.

Kendileri bu durumu alışkanlık haline getirmiş ve sistemi bu şekilde kurmuş olsa da bizim böyle bir çalışma sistemimiz olmadığını özellikle ifade etmek istiyorum.

Dorukhan'ın Kulübümüze ve Milli Takıma uzun yıllar hizmet vereceğine inanıyorum.

Erdal Torunoğulları

Beşiktaş JK Futbol Transfer, Scouting ve Futbol Yapılanmasından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi"

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)