comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erdal Torunoğulları, Olimpik Lyon'a meydan okudu

17 Mart 2017, Cuma 19:03
Erdal Torunoğulları, Olimpik Lyon'a meydan okudu

Erdal Torunoğulları, Olimpik Lyon'u eleyerek yarı finale çıkacaklarına inandığını belirtti.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Olympiakos'u eleyen Beşiktaş, çeyrek finalde Olimpik Lyon ile eşleşti.
 

Beşiktaş, Olimpik Lyon'u eleyebilir mi?


Anadolu Ajannsı'na konuşan Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Olimpik Lyon'u eleyerek yarı finale çıkacaklarına inandığını belirtti.

Erdal Torunoğulları, "Eninde sonunda bu 7 takımdan birini çekecektik, Lyon'a denk geldi. Lyon'a karşı avantajlıyız ve iyi bir taraftar sayımız var. Bunu muhakkak değerlendireceğiz." dedi.
'BİR SONRAKİ KURAYA DA GELECEĞİZ'

Kulübün hedefini açıklayan siyah beyazlı yönetici, "Biz, bu sene Türkiye için güzel şeyler yaptık. Bunu devam ettirmeye çalışacağız. İnşallah, bir sonraki kuraya da buraya geleceğiz. Zaten bir sonraki kura demek, sonrasında final demek. İyi bir kura çektiğimizi düşünüyoruz." diye konuştu.

'AJAX'I DA İSTERDİK'

Ajax tartışmalarına değinen Torunoğulları, "Ajax'ın çıkmasını da isterdim. Kura çekiminde yöneticileriyle yan yana oturuyorduk. Spor bambaşka bir şeydir ve daha birleştiricidir." ifadelerini kullandı.

ABOUBAKAR YORUMU

Aboubakar'ın kırmızı kartını yorumlayan Torunoğulları, "Aboubakar'ın yaptığı hareket yanlıştı. Önemli mücadeleler veriyoruz. Bu zorlu maçlarda takımını yalnız bırakmaması lazımdı. Artık ceza geldikten sonra bakacağız. Forvette eksiklik olacaktır. Ama Cenk ve diğer oyuncularla telafi edeceğiz." sözlerini sarf etti.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!