comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erdal Torunoğulları açıkladı! Transfer

22 Temmuz 2020, Çarşamba 10:27
Erdal Torunoğulları açıkladı! Transfer

Beşiktaş'ta transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, transferle ilgili son durum hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi transfer çalışmaları devam ederken yönetici Erdal Torunoğulları'ndan açıklama geldi. Caner Erkin ve Gökhan Gönül'ün durumları hakkında konuşan Torunoğulları, Sergen Yalçın'ın transferle ilgili sözlerine de destek verdi.
 

Beşiktaş Transfer: Gökhan Gönül, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Sergen Yalçın'ın "8-10 transfer yapmamız lazım sözleri hakkında Milliyet'e konuşan Torunoğulları, "Sergen hoca haklı... Eksiklerimizi, fazlalarımızı iyi biliyoruz, dersimizi de çalıştık. Hocamızın hiçbir sözüne itirazımız yok. Ancak takımda yer alan yüzde 95 oyuncunun 2022'ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Yani bu tarihe kadar elimiz kolumuz bağlamış durumda. Bir de limit konusu var, orada da belirsizlik sürüyor maalesef. Yaklaşık iki hafta sonra transfer dönemi başlayacak. Ne var ki sözünü ettiğim faktörler nedeniyle önümüzü tam olarak göremiyoruz. Ancak tabii ki boş da durmuyoruz, transfer çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

Gökhan Gönül hakkında da konuşan Erdal Torunoğulları, "Gökhan takımda kalacak, onu bırakmayacağız." ifadelerini kullandı. Öte yandan Caner Erkin'in takımdan ayrılacağı ve sol bek için N'Sakala'nın transfer edildiği de belirtildi.
Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)