comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ercan Taner beIN Sports'a geri döndü! Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini anlatacak

24 Şubat 2019, Pazar 13:42
Ercan Taner beIN Sports'a geri döndü! Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini anlatacak

Spor spikeri Ercan Taner istifasını verdiği beIN Sports'a geri döndüğünü duyurdu. Ercan Taner, Pazartesi günü Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini anlatacak.

FutbolArena - Geçtiğimiz haftalarda istifasını veren spor spikeri Ercan Taner, beIN Sports'a geri döndüğünü ve Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini anlatacağını açıkladı.
 

Ercan Taner beIN Sports açıklaması


Ercan Taner açıklamasında, "Eve dönüyorum... Sporseverlerle tekrar BeIN SPORTS ekranlarında buluşuyoruz. Pazartesi, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde görüşmek üzere... Gördüğüm lüzum üzerine." ifadelerini kullandı.

ERCAN TANER NEDEN İSTİFA ETMİŞTİ?
Ercan Taner, 18 Ocak'ta yaptığı duyuruda "Gördüğüm lüzum üzerine Perşembe akşamı saat 23:00'da Bein Sports'dan istifa ettim. Çalıştığım süre içinde, bana sonsuz yakınlık gösteren beIN Sports Ceo'su Sayın Yousef Al-Obaidly ve ekibine çok teşekkür ederim. Ayrılmamla ilgili, çeşitli duyumlar almaktayım. İstifa şahsi bir eylemdir ve ayrılma nedenimin Bein Sports markasıyla ve yönetimiyle bir ilgisi yoktur." demişti.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi ne zaman, saat kaçta?


Beşiktaş ile Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Vodafone Park'ta kozlarını paylaşacak. Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini hakem Bülent Yıldırım yönetecek. Beşiktaş, Süper Lig'de zirve mücadelesini sürdürürken, Fenerbahçe alt sıralardan kurtulmak için savaş veriyor. Nefesleri kesmesi beklenen Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi 25 Şubat 2019 Pazartesi akşamı saat 21:00'da başlayacak.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.


SÜPER LİG'DE 22. HAFTANIN DEĞERLENDİRMESİ
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)