comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Enzo Roco: "Oynamamam teknik bir karar"

05 Ekim 2018, Cuma 17:04
Enzo Roco:

Beşiktaş'ın Şilili oyuncusu Enzo Roco, ülke basınına Beşiktaş ve kişisel performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şilili oyuncusu Enzo Roco, ülke basınına önemli açıklamalarda bulundu. Son maçta oynamayan Enzo Roco hem kendi kariyerine ilişkin hem de Beşiktaş'a yönelik açıklamalarda bulundu.

Hafta içinde gribal enfeksiyona yakalandığını ve bu sebepten dolayı Malmö maçında oynayamadığını belirten Enzo Roco Prensa Football adlı internet sitesine şunları söyledi.
 

Enzo Roco'nun Beşiktaş ile ilgili açıklamaları


"OYNAMAMAM TEKNİK BİR KARAR"
"Normal bir hafta geçirmeme izin vermeyen bir durum oldu. Gribal enfeksiyona yakalandım. Oynamak için mümkün olan en iyi şeyi elde etmeye çalıştım ancak teknik bir karardı. Ortaya çıkan sonuç için üzgünüm. Grubua 2'de 2 yaparak başlamak istiyorduk"

"ÇOK İYİ ÇALIŞIYORUM"

"Domagoj Vida tecrübesiyle yanındaki stoperle daha da iyi oynuyor. Ayrıca savunma olarak büyümeye devam etmeme yardımcı oluyor. Çok iyi antrenman yapıyorum, kendimi çok daha iyi hissediyorum. Takip etmem gereken bir çizgi var ve takibi elden bırakmıyorum"

"SÜREMİ ARTTIRMALIYIM"

"Şili Milli Takımı olarak bu turda iyi olacağımıza inanıyorum. Milli Takım'a katkıda bulunabilmek ve en iyisini verebilmek için heyecan duyuyoruz . Şahsen aldığım süreyi  dakika dakika eklemeye çalışacağım. Beşiktaş'ta da Şili Milli Takımı'nda da daha çok oynamak istiyorum" 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"