comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kocadağ'dan transfer müjdesi! "Ghezzal, santrfor ve stoper"

07 Ağustos 2021, Cumartesi 21:47
Emre Kocadağ'dan transfer müjdesi!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Ghezzal ve Leicester City ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer gündemiyle ilgili A Spor canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu. 

Emre Kocadağ, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın açıklamalarıyla ilgili olarak gelen soruya, "Şunu ifade etmek istiyorum. Transfer piyasası serbet piyasa. Türk kulüplerinin içinde bulunduğu durumdan finansal anlamda yaşanan krizler ortada. Ancak Türk futbolunun içinde bulunduğu durumdan şikayet edip, geleceğiyle alakalı büyük cümleler kurup, rakip takımın ilgilendiği oyunculara transfer teklifinde bulununca çok samimi olmuyor açıkçası. Beşiktaş kulübü kimseden bu tarz konularda ricacı olmaz." yanıtını verdi. 
GHEZZAL VE LEICESTER CİTY İLE PRENSİPTE ANLAŞTIK

Ghezzal ve Leicester City ile prensipte anlaştık. Ancak tabii imza atılmadan transfer %100 bitti diyemeyiz. Artık son detaylar kaldı. 

"ÖNCELİK SANTRFOR VE STOPER"

Öncelikli hedefimiz santrfor ve stoper bölgeleri. Buralarda birer transfer düşünüyoruz. Üzerinde çalıştığımız isimler var. 1 hafta 10 güne sonlandırmayı düşünüyoruz. İsimler noktasında şu an için bir şey söylememiz mümkün değil. Bazı isimler var. Basına yansıyan isimler var. Şu an 2-3 oyuncu üzerinde duruyoruz. Hangisi Beşiktaş'ın menfaatlerine uyarsa onunla ilerleyeceğiz. Teknik ekibimlze birlikte masaya yatıracağız. Şampiyonlar Ligi 

Alex Teixeira'nın hafta başı İstanbul'da olmasını beklediklerini söyleyen Emre Kocadağ, "Maliyetler açısından bahsedilen rakamlardan düşük rakama imza atılması gayet normal. Oturmuş kadro ve Şampiyonlar Ligi arenasında boy gösterilecek olması Beşiktaş'ın tercih edilen kulüp olmasını beraberinde getiriyor.  Beşiktaş'ın şu anki durumu, konumu, takım içindeki huzur, düzen, kulübün idari anlamda iyi yönetilmesinden dolayı yabancı oyuncular da bunu referans olarak gösteriyor. Josef de Souza'nın da büyük katkısı oldu. Beşiktaş'ın nasıl yönetildiğini ve iyi kulüp olduğunu anlatması hem bizler için, hem de ülkemiz için mutluluk verici. Çok daha yüksek teklifler olmasına rağmen bu transferde sabır göstererek sonlandırdık. İnşallah karşılığını da alırız diye düşünüyorum. " dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!