comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kocadağ'dan Rıdvan Yılmaz, Tayfur Bingöl ve transfer yanıtı

16 Temmuz 2022, Cumartesi 16:40
Emre Kocadağ'dan Rıdvan Yılmaz, Tayfur Bingöl ve transfer yanıtı

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, "Lig için bizi umutlandıran, taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir Beşiktaş geliyor." dedi.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, siyah-beyazlı takımın Avusturya kampında AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

"TAYFUR BİNGÖL İÇİN ŞU AN ÇOK SICAK BİR TRANSFER DİYEMEYİZ"
Kocadağ, siyah-beyazlı takımın transfer gündeminde yer alan Emrecan Uzunhan, Emirhan Topçu'nun yanı sıra başka isimlerle de görüştüklerini söyleyerek, "Yabancı, yerli yeni birçok oyuncuyla görüşüyoruz. Bunları kamp bitimi ve yeni kampla beraber değerlendireceğiz. Anlaşmak üzere olduğumuz futbolcular var. İhtiyaç dahilinde bunları imza aşamasına getireceğiz. Hocanın ve teknik ekibin talepleri bunları belirleyecek. Tayfur'la alakalı da görüşmeler oldu ama şu an için çok sıcak bir transfer diyemeyiz." ifadelerini kullandı.

"RIDVAN YILMAZ'IN TRANSFERİ SON NOKTADA GERÇEKLEŞMEDİ"

Eintracht Frankfurt'a transferi gerçekleşmeyen Rıdvan Yılmaz'ın birçok talibinin olduğunu söyleyen Kocadağ, "Rıdvan'la alakalı transfer noktasında belli bir aşamaya gelmiştik. Daha sonra son noktada gerçekleşmedi. Rıdvan birçok takımın radarında olan bir oyuncu. Birçok teklif de geldi şimdiye kadar. Bizim beklentilerimizi karşılayacak, Rıdvan'ın istediği bir transfer teklifi olursa yine değerlendiririz." diye konuştu.

"TARAFTARI HEYECANLANDIRACAK BİR BEŞİKTAŞ GELİYOR"

Lig için ümit veren bir Beşiktaş geldiğini söyleyen Kocadağ şunları söyledi:

"Yeni transferler uyum sağlamış durumda. Hocamızın isteğiyle öz kaynak düzenimizden kamp kadrosuna kattığımız oyuncu grubu var. Bu oyuncu grubu da Beşiktaş'ın ve Türk futbolunun geleceği adına çok önemli sinyaller veriyor. Teknik ekip de bu konudan ziyadesiyle memnun. Takımın uyumunu çok iyi buldum. Lig için bizi umutlandıran, taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir Beşiktaş geliyor. Hocanın inandığı bir sistem var. Teknik ekibin bu kampta taktiksel anlamda üzerinde durduğu bir sistem var. Oyuncu grubu da buna inanacak. Hoca teknik anlamda bu işin kaptanı, dümeninde olan kişi. Futbolcularımızın onun vereceği taktiği en iyi şekilde sahaya yansıtmaları gerekiyor. Ben de inanıyorum bu taktiğe. İnşallah başarılı olacak. Teknik noktada bizim yorum yapmamız doğru değil. Sahada hocamız istediği oyunu yansıtmaya çalışacak ve onun karşılığını alacak. Biz burada yöneticiler olarak takımın yanında olup, onlara öz güven aşılamaya, onların dertlerini dinlemeye, sıkıntılarına çözüm bulmaya, yanlarında olmaya geldik. Teknik anlamda hocamız en iyi taktiği verecektir. İnşallah sahada da karşılığını alacaktır."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!