comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kocadağ'dan Fenerbahçe yönetimine flaş gönderme!"

25 Nisan 2021, Pazar 04:31
Emre Kocadağ'dan Fenerbahçe yönetimine flaş gönderme!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Kayserispor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 37. haftasında sahasında Kayserispor'u 3-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, müsabaka sonrasında şampiyonluk yarışı hakkınd iddialı açıklamalar yaparken, Fenerbahçe yönetimine de göndermede bulundu. 
"ALGILARA KULAKLARIMIZI KAPATTIK"

Kazandığımız için mutluyuz. Eksiklerimiz vardı. Özellikle sosyal medyada yapılan algılar var. Bu algılara ve konuşulanlara kulaklarımızı kapattık. Her şeye rağmen sahada mücadele eden Beşiktaş forması var. 11 aslan gibi oyuncumuz sahada mücadele ettiler ve maçı hakkıyla kazandılar."

"ÇİFTE BAYRAMI BEŞİKTAŞLILAR KUTLAYACAK"

Gerçek Beşiktaş taraftarının bizim yanımızda olduğunu biliyoruz. Yaratılan algılarla strese gireceğimizi düşünenler var. Bizim stresle işimiz yok. Önde koşuyoruz, geriye bakmıyoruz. Stresli olanlar, geriden gelenler. Alacakları bir beraberlik bile onları yarışın dışında bırakacak. Kalan 5 maçta bütün puanları almaya çalışacağız. Avantajımız var. Bir şekilde ittire kaktıra arifeyi gördüler ama bayramı göstermeyiz. Bu sezon çifte bayramı Beşiktaşlılar kutlayacak."

"CÜNEYT ÇAKIR'IN PERFORMANSI ONA YAKIŞMADI"

Cüneyt Çakır bizi dünyada ve Avrupa'da temsil eden çok önemli bir hakem. Ona saygımız var ama bu akşam gösterdiği performans ona yakışmadı. Bugün gününde değildi. Bugünkü performansı geçmişi arattı. Verilmeyen penaltı var. Cüneyt hoca kalitesine yakışmayan bir maç yönetti. Hakemlerden Beşiktaş camiasına daha saygılı maçlar yönetmesini bekliyoruz. MKE Ankaragücü ve Kasımpaşa maçlarında rakip teknik direktörler hakemlerden önce davranarak oyuncularının atılmasını engellemişti. Bu maçlarda puan kaybettik. Bunlar manidar." değerlendirmesinde bulundu."

"BEŞİKTAŞ - FENERBAHÇE MAÇINDAN SONRA SESSİZLİĞE BÜRÜNDÜLER"

Her maç sonrasında tabletlerle sunumlar yapıp algı yaratanlar, ne Merkez Hakem Kurulunu ne hakemleri, ne federasyonu ne de yayıncı kuruluşu bıraktılar. 'FETÖ var, devlet müdahale etsin, sokağa çıkacağız.' gibi ağır ithamlarda bulunanlar, özellikle Beşiktaş-Fenerbahçe maçından sonra sessizliğe büründüler. Memnuniyetsizlik gitti, yerine memnuniyet geldi. Bu da gerçekten ilginç bir durum. Kaçırdığımız bir şey mi var? Çok merak ediyoruz. Türk futbolunda bir şeyler mi değişti? Bunu da merakla izliyoruz. Kamuoyunun dikkatine sunuyorum."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!