comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kocadağ'dan Beşiktaş taraftarına transfer müjdesi!

14 Ocak 2023, Cumartesi 19:12
Emre Kocadağ'dan Beşiktaş taraftarına transfer müjdesi!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Konyaspor maçının ardından transferle ilgili konuştu ve "Aboubakar gündemimizde. 3 bölgeyle ilgili transfer düşünüyoruz." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 19. haftasında deplasmanda Konyaspor'u 2-1 mağlup etti. 

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"TARAFTARLARIMIZ BEŞİKTAŞLILIĞIN NE OLDUĞUNU GÖSTERDİ"

"Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bir kez daha Beşiktaş taraftarının ne olduğunu, sıralamaylama alakalı olmadığını buraya gelerek herkesi gösterdiler. Daha ligin ortasında sosyal medyada Beşiktaş üzerinden negatif üzerine algı yaratmaya çalışanlara örnek olur. 

"WEGHORST OLAYIN MADDİYATLA ALAKALI OLMADIĞINI GÖSTERDİ"

Weghorst ile ayrılık yaşadık. Çıkış maddesi yok. 1 senelik kiralık oyuncu olarak bize katılmıştı. Manchester United'dan kulübüne teklif geldi. Kulübü de oyuncuyla görüştü. Biz de oyuncuyla birkaç kez görüştük. Ceyhun Kazancı görüştü. Hocamız görüştü. Başkanımızla birlikte ben görüştük. Bonservisini almak istediğimizi, bizimle devam etmesinin bizi sevindireceğini söyledik. Weghorst olayın maddiyatla alakalı olmadığını bize söyledi. Konya'ya gelmesini de teklif ettik. Yeni transfer yapana kadar teklif ettik ama kabul görmedi. Ruhsal olarak burada olmayan bir oyuncuyu hocamızın da takdiriyle Konya'ya getirmedik dolayısıyla. Alacaklarının da bir kısmını bıraktı. 

TRANSFER KONUSU

Aboubakar'ın Beşiktaş'a çok büyük katkıları oldu. Gündemimizde. Şu an takımıyla sözleşmesi devam ediyor. Oradaki durumu netleşir netleşmez bakacağız. 3 bölgeye transfer düşünüyoruz. Başka isimler de gündemimizde ayrıca.


Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!