comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kocadağ: "Mandzukic teklifimizi olumlu olarak görmedi"

17 Ocak 2021, Pazar 23:21
Emre Kocadağ:

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Galatasaray maçının ardından transfer açıklamasında bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de Galatasaray'ı evinde 2-0 mağlup eden Beşiktaş'ta maç sonunda Asbaşkan Emre Kocadağ basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

MANDZUKIC AÇIKLAMASI
"Biz oyunculara Beşiktaş gerçeklerini menfaatlerine uygun teklif yapıyoruz. Karşılığında bir karşılık bulursak yollar kesişiyor. Menfaatler uyuşmadığında bu transfer gerçekleşmiyor. Teklifi yapmıştık. Başka kulüpler de olabilir. Bizim teklifimizi olumlu olarak görmedi."

SERGEN YALÇIN İLE SÖZLEŞME UZATILACAK MI?

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Sergen Yalçın ile ilgili sorulan soruya cevap veren Asbaşkan Kocadağ, “Hocamızla her zaman o noktada bir görüş ayrılığımız yok. Hocamızla istediğimiz zaman konuşuruz. Bizim konsantrasyonumuz başka. Sözleşme ile alakalı bir soru işareti yok” dedi.

HASIC BEŞİKTAŞ'TA KALACAK MI?

Hasic'in kiralık gitme durumu hakkında açıklama yapan Emre Kocadağ, “Hasic bu sene itibariyle oynadığı maçlarda iyi şeyler yapıyor. Bizim de yatırım yaptığımız oyuncu. Beraber oturup karar vereceğiz. Oyuncunun gelişimi için oynaması gerekiyor. Kalması gerekirse kalıp, oynaması gerekirse gidecek” dedi.

"BÜTÜN DERBİ MAÇLARINI KAZANDIK"

"Beşiktaş oyuncularını daha çok tebrik ediyorum. Çok güzel bir galibiyet oldu, mutluyuz. Biz geçen sene itibariyle geldiğimiz yıldan beri başkanımız ve yönetim kurulu olarak zor şartlar altında mücadeleye giriştik. Geldiğimiz günden beri doğru işler yaptık. Bunun karşılığını bu sene daha çok almaya başladık. İlk yarı itibariyle 2 maç kaldı ama hem liderlik hem de bütün derbi maçlarını kazandık. Geçen sene şampiyon Başakşehir'i de yendik. Bu anlamda doğru işler yapıyoruz. Teknik heyetimizi, hocamızı ve oyuncularımızı kutluyorum. Camiamıza ve taraftarımıza armağan olsun”

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!