comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kocadağ: "Geçen seneki gibi yine algı"

19 Ağustos 2021, Perşembe 20:17
Emre Kocadağ:

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, beIN Sports'ta Gürler Akgün'ün sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, yeni sezona ve transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu. 

"BAŞARIYI YÖNETEBİLMEK ÖNEMLİ"
Bu sene daha zorlu bir sene olacak. Şampiyonlar Ligi'nde de mücadele edeceğiz. Başarıyı yönetebilmek önemli. Bu daha zor. Transfer sezonu planlarımız çerçevesinde ilerliyor. 

"HOCAMIZ FORMA DAĞITIMINDA OLDUKÇA ADALETLİ"

Hocamız her zaman forma dağıtımında adaletli. Mert Günok transferi de teknik heyetimizin bize sunduğu bir transfer. Transferlerimizin tamamı bu şekilde. Birlikte hareket ettiğimiz, karar verdiğimiz transferler. Mert Günok kararını da hocamız verecek. 

"BATSHUAYI 30 GOL ATSIN İSTERİM"

Ghezzal baştan beri Beşiktaş'ta devam etmek istediğini söylemişti. Elbette talipler olacaktır. Bu da Ghezzal'ın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Bu normal. Önemli olan bu süreci iyi yönetip, kendi lehimize sonuçlandırmaktı. Alex Teixeira da çok önemli bir transfer. İşin sonunda maliyet anlamında uygun şekilde kadromuza kattık. Batshuayi için gönlüm tabii ki 30 gol atsın isterim."

"YAPILAN ALGI"

"Beşiktaş favori. Beşiktaş çok iyi başladı gibi yorumlar yapılıyor. Geçen sene de diğer takımlara yapılan bir algıydı. Bizi geride görüyorlardı. Transfer şampiyonu Beşiktaş olarak anılmak hoşumuza gitmedi, gitmez. Biz transfer şampiyonu değiliz. Önemli olan sezon sonu şampiyonluk. Ayaklarımız yere basarak, tevazu içinde bu disiplini koruyarak sezon sonunu görmek istiyoruz." 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!