comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Kılınç: "Galatasaray benim içimde hep bir ukdedir"

22 Nisan 2020, Çarşamba 22:48
Emre Kılınç:

"Galatasaray benim içimde hep bir ukdedir" diyen Emre Kılınç, Boluspor'da forma giydiği dönemdeki transfer hikayesini anlattı. 

FutbolArena - Sivasspor'da forma giyen ve bu sezon transfer döneminde adı sık sık Galatasaray ile anılan Emre Kılınç, Boluspor'da forma giydiği dönemde sarı kırmızılılara iptal olan transfer öyküsünü anlattı. 

Haldun Domaç'ın Youtube kanalnıa konuk olan Emre Kılınç'ın açıklamaları şu şekilde:
"GALATASARAY BENİM İÇİMDE HEP BİR UKDEDİR"

 Boluspor'da oynarken Galatasaray'la anlaştık dediler bana. Ne güzel, Türkiye'nin en büyük kulübü dedim. O dönem Drogba ve Sneijder vardı. Ben sözleşmeyi feshetmeye kulübe gidince 'Başkan vazgeçti. Seni Gençlerbirliği'ne satacak' dediler. Galatasaray içimde tep bir uktedir. Mesaj vermek gibi bir şey değil. O zamanlar çok gençtim. Galatasaray gibi büyük bir kulüp beni istiyor. O zamanlar anlaşmaadım. Sneijder ve Drogba vardı. Onlarla antrenmana çıkmak büyük bir şans olacaktı. Ben Sivasspor'da da Robinho ve Kone gibi yıldızlarla oynama şansına sahip olacaktım. Keşke Galatasaray'a gitseydim dedim, yalan değil ama şu an Sivasspor'da mutluyum. Belki o zamanlar çok genç yaşta kaliteli kadroda şans bulmam düşüktü. Artıları kadar eksileri de olabilirdi. Belki de en doğru zaman şimdi. Daha olgunlaşmış olarak gidebilirim. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!