comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Emre Belözoğlu, Halis Özkahya ve Caner Erkin! Gözler raporda

04 Şubat 2018, Pazar 19:12
Emre Belözoğlu, Halis Özkahya ve Caner Erkin! Gözler raporda

Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Atiker Konyaspor maçında kırmızı kart gördü. Gergin geçen müsabakanın ardından gözler Halis Özkahya'nın raporuna çevrildi. 

FutbolArena Detay - Süper Lig 20. haftasında Medipol Başakşehir deplasmanda Atiker Konyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın son dakikalarında kırmızı kart gören Emre Belözoğlu Fenerbahçe maçında cezalı duruma düştü. Halis Özkahya'nın kırmızı kartla ilgili raporuna yazacakları merak edilirken, eğer kendisine küfür edildiğini ilave etmesi halinde Caner Erkin olayından sonra gözler PFDK'ya çevrilecek. 
 

Emre Belözoğlu kaç maç ceza alacak?


Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Konyaspor maçında gördüğü kırmızı kartın ardından Fenerbahçe karşılaşmasında cezalı duruma düştü. Gözler şimdi Halis Özkahya'nın raporuna ve PFDK'ya çevrildi. Hatırlanacağı üzere Caner Erkin sezonun ilk yarısında oynanan Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçında hakem Mete Kalkavan'a yönelik sportmenliğe aykırı hareket ve hakaret nedeniyle 6 maç ceza almıştı. 

HALİS ÖZKAHYA RAPORUNA YAZARSA...
Spor Hukukçusu ve Avukat Taner Ünlü, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, E"ğer hakem raporuna Emre Belözoğlu'nun kendisine küfür ettiğini yazarsa talimatlara göre, Emre Belözoğlu'nun hakeme hakaretten 3 ile 7 maç arasında ceza alması gerekir." diye konuştu. PFDK TALİMATLARI NE DİYOR?

TFF veya mensuplarına, müsabaka görevlilerine, futbolculara, yöneticilere veya diğer ilgili kulüp ve kişilere, hakaret eden, söven, tehdit eden veya herhangi bir şekilde kişilik haklarına saldırıda bulunan futbolculara 2 ile 5, fiillerin müsabaka görevlilerine yönelik olması halinde ise 3 ila 7 müsabakadan men cezası verilecek. 

RIDVAN DİLMEN'İN YORUMU

"Bugün Konya'da var ya... İlk yarı Mossoro'nun falan 2 sarı kartlık pozisyonu var. Emre'nin pozisyonunda okuduğumuz ağızdan ikinci sarı kart hatalıydı. Direkt kırmızı olmalı. Emre orada "Hadi be" dediyse neyse de, "hadi be!" deme ihtimali düşük.

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.