comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Elneny itiraf etti! "Mesut Özil'e Beşiktaş'ı sordum"

07 Ocak 2020, Salı 11:15
Elneny itiraf etti!

Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği Elneny, Mesut Özil ile siyah beyazlı kulübü konuştuklarını söyledi.

FutbolArena - Süper Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren beşiktaş'ta sezon başında transfer edilen Mohamed Elneny, Mesut Özil hakkında konuştu. Siyah beyazlı takıma transferi sürecinde Mesut Özil ile konuştuğunu belirten Mısırlı futbolcu, Özil ile abi-kardeş ilişkileri olduğunu söyledi. Sabah Gazetesi'ne özel bir röportaj veren Elneny'nin açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"MESUT ÖZİL İLE BEŞİKTAŞ'I KONUŞTUM"
"Arsenal'e ilk gittiğim ve Mesut Özil ile tanıştığım zaman çok şaşırmıştım. Mesut daha önce Real Madrid forması giydiği için kibirli ve burnu havada davranacağını düşünüyordum. Ama herkese karşı nazik ve çok saygılıdır. Kendini asla kulübün üstünde görmez. Bugün öyle oyuncular var ki Premier Lig'in orta sıra takımlarında oynamıştır, o kadar kibirli olurlar ki onlarla konuşamazsınız bile. Mesut çok farklı biri, hiçbir zaman öyle davranmadı. Bu anlamda Mesut beni ve takım arkadaşlarımı çok şaşırtmıştı. Mesut ile abi-kardeş ilişkimiz var. Türkiye'ye gelmeden önce her şeyi sorabildiğim biriydi. Ona Beşiktaş'ı sordum, transferi danıştım."
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Elneny kalacak mı?


Transferleriyle ilgili de konuşan Elneny, "Şu anda tamamen Beşiktaş'a odaklanmış durumdayım. Gelecek ne getirir kestiremiyorum ama bütün konsantrasyonumu buraya verdim. Gelecek sezon ne yapacağımla ilgili fazla konuşmama noktasında kesin bir karar aldım." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)