comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Edwin Gyasi'den Beşiktaş açıklaması! 'Ayrılmamın vakti geldi'

24 Mayıs 2020, Pazar 12:50
Edwin Gyasi'den Beşiktaş açıklaması! 'Ayrılmamın vakti geldi'

Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddia edilen Edwin Gyasi, geleceği hakkında transfer açıklamaarında bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın kanat forvet arayışları kapsamında ilgilendiği öne sürülen Edwin Gyasi, yeni sezonda takımdan ayrılmayı düşündüğünü söyledi. Bulgaristan'da CSKA Sofya forması giyen Gyasi, Beşiktaş hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Edwin Gyasi - Beşiktaş transferinde son durum


Afrika basınından Modern Ghana'ya röportaj veren Edwin Gyasi, "Dürüst olmak gerekirse herkes yeni bir kulübe transfer olmamı bekliyor. 2 yıldır Bulgaristan'dayım ve artık ayrılık zamanının geldiğini düşünüyorum. Burada iyi bir performans gösterdim. Sanırım kariyerimde ilerlemenin zamanı geldi." diye konuştu.

BEŞİKTAŞ SORUSUNA YANIT
Kendisine yöneltilen "Yaz transfer dönemi geliyor. Türkiye'ye transfer olacağın konuşuluyor. Seni oraya gitmeye iten şey nedir?" sorusuna cevap veren Edwin Gyasi, "Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Şimdilik transferim hakkında bir şey söylememem. Neler olacağını göreceğiz." dedi.

EDWİN GYASİ KİMDİR?

Başta sağ kanat olmak üzere her iki kanat ve forvette görev yapabilen Edwin Gyasi, Beşiktaş'ın aradığı kanat forvet tarzına çok uyuyor. Hollanda'da altyapı eğitimini alan 28 yaşındaki futbolcu, yurt dışında Aalesund, Dallas ve CSKA Sofya formaları giydi. Edwin Gyasi, CSKA Sofya ile çıktığı 52 resmi maçta 6 gol ve 10 asist kaydetti.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)