comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa kimdir, kaç yaşında? (Katarine Grujic aşk iddiası)

29 Haziran 2019, Cumartesi 13:25
Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa kimdir, kaç yaşında? (Katarine Grujic aşk iddiası)

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa ile yaşadığı son olaylar dikkat çekiyor. Dusko Tosic eşini aldattı mı? Jelena Karleusa kimdir, kaç yaşında? Dusko Tosic, Ognjen Vranjes'in eski sevgilisi Katarine Grujic ile aşk mı yaşıyor? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic, şarkıcı eşi Jelena Karleusa ile olan evliliğinde yeni krizler yaşıyor. Boşanacakları konuşulan Dusko Tosic ile Jelena Karleusa, Instagram'da birbirlerini takibi bıraktı. Ardından Dusko Tosic'in, bir dönem Jelena ile aşk yaşayan Ognjen Vranjes'in eski sevgilisi Katarine Grujic'i sosyal medyada beğenmesi ikilinin arasını açtı. Jelena Karleusa kimdir, kaç yaşında? Dusko Tosic, Ognjen Vranjes'in eski sevgilisi Katarine Grujic ile aşk mı yaşıyor? Merak edilen detaylar haberimizde.
 

Dusko Tosic ile Jelena Karleusa boşanıyor mu?


Dusko Tosic ile Jelena Karleusa'nın evliliği çatırdıyor. Geçtiğimiz aylarda Dusko Tosic'in bir mankenle aşk yaşadığı ve Jelena Karleusa ile ayrılığın eşiğine geldiği idda edilmişti. İkili arasında sular yine durulmadı. Instagram'dan birbirlerini takip etmeyi bırakan Dusko Tosic ile Jelena Karleusa, şimdi de Katarine Grujic kriziyle sarsıldı.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre Jelena Karleusa, bir dönem futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak aşk yaşamıştı. Evlilikte yaşadıkları boşanma krizinin intikamını almak isteyen Dusko Tosic'in Instagram'da Ognjen Vranjes'in eski sevgilisi Katarine Grujic'i takip ettiği ve fotoğraflarını beğendiği iddia edildi. Bunu gören Jelene Karleusa'nın Tosic ile büyük bir kavga yaşadığı ve kafasını dağıtmak için apar topar Antalya'ya geldiği öne sürüldü.
JELENA KARLEUSA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

17 Ağustos 1978, Belgrad doğumlu olan Sırp şarkıcı Jelena Karleuša, kariyerini pop, electropop, dance ve turbo-folk gibi müzik türleri ile geçiriyor. Şarkıcı, dansçı, televizyon ünlüsü, köşe yazarı, filantrofist ve insan hakları savunucusu ünvanları bulunan Jelena Karleuša, geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic ile evlenmişti. 40 yaşındaki Jelena Karleuša son zamanlarda magazin haberleri ile gündemi meşgul ediyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!