comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dusko Tosic, Jelena Karleusa'dan intikam aldı

29 Haziran 2019, Cumartesi 14:18
Dusko Tosic, Jelena Karleusa'dan intikam aldı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic ile boşanmak üzere olduğu eşi Jelena Karleusa arasında yeni bir kriz çıktı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcularından Dusko Tosic, eşi Jelena Karleusa ile birlikte magazin gündeminden düşmüyor. Sırp basınında yer alan haberlere göre çifitn arası şarkıcı Katerina Grujic yüzünden bir kez daha açıldı. Tosic'in Grujic'in fotoğraflarını beğenmesi Jelena Karleusa'yı kızdırdı.

"JELENA KISKANÇLIK KRİZLERİNE GİRDİ"
Sırp basınından kurir.rs'de yer alan habere göre; Dusko Tosic, boşanmak üzere olduğu eşi Jelena'nın yasak aşk yaşadığı Ognjen Vranjes'in eski sevgilisi Katerine Grujic'in fotoğraflarını sosyal medyadan beğenince Jelena kıskançlık krizlerine girdi. 

JELENA KARLEUSA INSTAGRAM TIKLAYIN Jelena'nın Tosic'i sosyal medya hesabından sildiği ve ikilinin artık birbirlerini takip etmedikleri belirtildi. Haberde Jelena Karleusa'nın meslektaşı olan Grujic'e karşı hoşgörüsüz davrandığı ve geçmişte yasak aşk yaşadığı Vranjes'in de Grujic ile yakınlaşmasını kıskandığı belirtildi. 

Tosic'in uzun süredir magazin gündeminde yer almaktan dolayı rahatsız olduğu ve Jelena'dan boşanmak istediği de kaydedildi. 

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!