comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ta kalacak mı? Ahmet Nur Çebi açıkladı

04 Kasım 2020, Çarşamba 12:34
Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ta kalacak mı? Ahmet Nur Çebi açıkladı

Beşiktaş Başkanı Ahmet nur Çebi, Dorukhan Toköz'ün transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta sözleşme yenileyip enilemeyeceği merak edilen Dorukhan Toköz ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başkan Ahmet nur Çebi, genç futbolcunun sözleşmesiyle ilgili Fanatik Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.

"DORUKHAN'A 'GİT' DEMİYORUZ"
"Futbolcuların akıllarını menacerleri karıştırıyor. Özellikle de yabancıların... Mesela Tyler Boyd ve Cyle Larin... Parasal konularla ilgili bir sıkıntıları yok ama temsilcileri bu konuda çok farklı! Dorukhan konusuna gelince... Ona ‘git' demiyoruz ama yıllık 1.5 milyon Euro vermemiz mümkün değil. 4 yıllık da anlaşma istiyor. 4 senede 60 milyon TL yani. Bu ekonomik olarak imkansız. Bizler, ismi değil kulübü yaşatmalıyız."

"DOUGLAS'IN SÖZLEŞMESİ FELAKET"

"Adem Ljajic'le konuştuk. Pozitif bir şekilde iyi olacağını söylüyor. Ancak henüz sahada göremedik. Bu kısım, teknik ekibin yetki alanında. Ancak bu oyuncunun aldığı paralar kendisine gitmiyor! Kadro dışı bırakılan oyunculara gelince... Lens, kariyerli biri. Belki düzelir diye her türlü şans verildi. Douglas'la 3 senelik sözleşme yapma mantığı felaket! Karius o kadar para kazandı, şimdi nerede! Geçmiş dönem transferleri belimizi en çok büken konuların başında geliyor."

"SERGEN YALÇIN'LA BİR SIKINTIMIZ YOK"

"Mevcut yönetimimizle yola devam edeceğiz. El ele, güç birliği içinde çalışıyoruz. Hocamız Sergen Yalçın'la bir sıkıntımız yok. Hepimiz, Beşiktaş'ın menfaatleri için aynı çatı altındayız."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"