comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dorukhan, N'Koudou ve Oğuzhan ne zaman sahalara dönecek?

06 Ekim 2019, Pazar 21:34
Dorukhan, N'Koudou ve Oğuzhan ne zaman sahalara dönecek?

Beşiktaş'ta, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından Dorukhan dışında N'Koudou ve Oğuzhan Özyakup da sakatlandı. Peki bu 3 futbolcu ne zaman sahalara dönecek?

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 7. haftasında sahasında Aytemiz Alanyaspor'u 2-0 mağlup ederken siyah beyazlılarda bu maçta 3 futbolcu sakatlandı. Dorukhan Toköz, N'Koudou ve Oğuzhan Özyakup bu müsabakada sakatlanan futbolcular oldu. 
 

Beşiktaş Haberleri: Dorukhan, N'Koudou ve Oğuzhan ne zaman sahalara dönecek?


Beşiktaş kulübü sakatlanan futbolcular Oğuzhan, N'Koudou ve Dorukhan hakkında açıklama yaptı. Ameliyat olacak olan Dorukhan Toköz uzun süre sahalardan uzak kalacak. Peki Oğuzhan, Dorukhan ve N'Koudou sahalara ne zaman dönecek?

BEŞİKTAŞ'TAN N'KOUDOU VE OĞUZHAN AÇIKLAMASI
Bu akşam oynanan Alanyaspor maçının son bölümünde sakatlanan sporcularımız Richards Kevin N'koudou ve Oğuzhan Özyakup'un yapılan muayenesi ve Acıbadem Fulya Hastanesi ‘nde çekilen MR tetkikleri sonucu N'Koudou'nun sağ üst arka (biceps) adalesinde grade 2, Oğuzhan'ın sol üst arka (biceps) adalesinde grade 1 zorlanma tespit edilmiş olup, tedavilerine sağlık ekibimiz tatafından başlanmıştır.

BEŞİKTAŞ'TAN DORUKHAN AÇIKLAMASI
Bu akşamki maçta sakatlanan oyuncumuzun sağ dizinde Patella ( diz kapağı) çıkığı ve bu bağlı diz kapağından kıkırdak kopması tespit edilmiş olup, oyuncumuz ameliyat edilecektir. Kendisine BJK ailesi olarak geçmiş olsun dileriz

Dorukhan'ın 4 ay, N'Koudou'nun 3-4 hafta ve Oğuzhan'ın ise 2 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)