comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Domagoj Vida'yı Dinamo Kiev taraftarları unutamadı

09 Şubat 2018, Cuma 00:16
Domagoj Vida'yı Dinamo Kiev taraftarları unutamadı

Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida hakkında Ukrayna basınında Dinamo Kiev taraftarlarına yönelik bir anket açıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Domagoj Vida ilk maçlarda ortaya koyduğu performansla otoriteler tarafından eleştirildi. Ancak Ukrayna basınında Dinamo Kiev taraftarlarına göre Vida, ikinci yarıda ayrılan futbolcular arasında en fazla aranan isim olarak gösterildi. 


Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida


Ukrayna basınında Dinamo Kiev taraftarlarına yönelik yapılan ankette, sezonun ikinci yarısında hangi futbolcunun daha çok aranacağı soruldu. Ankette Beşiktaş'a transfer olan Domagoj Vida %64 oranla açık ara birinci oldu. 

Dinamo Kiev taraftarları dışında kulüp Başkanı Surkis ve teknik direktör Khatksevich tarafından da övgüler yağdırılan Vida hakkında, "Dinamo Kiev'in çok önemli bir parçasıydı. Onun yerini doldurmak zor. Kariyerinde çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor." ifadelerine yer verildi. 
VİDA'DAN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI

Beşiktaş'ın yöneticilerinin iletişimi ve ilgisine kayıtsız kalamadığını açıklayan yıldız futbolcu, "İnanın daha fazla para teklif eden kulüpler oldu ama ben Beşiktaş'a söz vermiştim ve iyi ki buraya transfer oldum. Çünkü burada çok mutluyum. Bazı mutlulukların parasal karşılığı yoktur. Başkana, yöneticimiz Umut Güner'e ve teknik ekibe verdiğim söz benim için maddiyattan daha önemliydi" dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.