comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Domagoj Vida'dan çarpıcı röportaj: 'Tehlike atlattım'

22 Temmuz 2018, Pazar 18:34
Domagoj Vida'dan çarpıcı röportaj: 'Tehlike atlattım'

Beşiktaş'ın Hırvat futbolcusu Domagoj Vida, ülke basınına bir röportaj verdi ve samimi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın savunma oyuncusu Domagoj Vida, Dünya Kupası'nın ardından tatil için gittiği ülkesi Hırvatistan'da özel bir röportaj verdi. 

"BÖYLE BİR KARŞILAMA BEKLEMİYORDUK"
Dünya Kupası'ndan sonra Zagreb'e döndüğümüzde Slovenya, Bosna Hersek ve Macaristan'dan taraftarlar geldi. Böyle bir karşılama beklemiyorduk. Gerçekten harikaydı. Bu insanları nasıl terk edersiniz? Tabi ki hepsini mutlu edemezsiniz ama onlara tekrar minnetlerimi sunuyorum. Bize karşı sevgilerini gösterdiler. 

"OTOBÜSTEN DÜŞÜYORDUM"

Kutlama sırasında düşme tehlikesi yaşadım. İnsanlar bira içtiğinde veya yağmur başladığında problem oluyor. Bir anda yer kayganlaştı. Benim de ayağım kaydı ve otobüsten düşüyordum. Neyse ki Subasic son anda beni tuttu. 

"DALIC BABAMIZ GİBİ"

Dalic babamız gibi. Onunla çok iyi ilişkilerimiz var. Bize her zaman tavsiyelerde bulunuyor. Futbolumuzu nasıl geliştireceğimizi anlatıyor ve özel hayatımızla ilgili dikkat etmemiz gereken yönleri vurguluyor. Milli takımda da Dalic ile çok iyi bir kimya yakaladığımızı düşünüyorum. 

"SOSYAL MEDYA HESABI AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

Sosyal medyada olduğu sürece hiçbir şey gizli kalmaz. Maç sonunda Lovren soyunma odasındaki her şeyi kaydetti. Benim facebook veya instagram hesabım yok. Benimle birlikte Badelj'in de sosyal meda hesabı yok. Sosyal medya hesabı açmayı düşünmüyorum. Bu konuda beni vazgeçirmenin de bir yolu yok. 

"BURADA DİNLENMEYİ SEVİYORUM"

Özür kaldığımda Donji Miholjac'a gelmeyi seviyorum. Sahip olduğum en güzel evim burada. Yaz tatillerinde 10 gün kadar buraya geliyorum. Ukrayna'da oynarken kışın 1 ay buraya gelmiştim. İnsanların arasına da karışmayı seviyorum. Çünkü ben de onlardan birisiyim. 

"BEN HALK ADAMIYIM"

Özel hayatıma dikkat ediyorum. Ben halk adamıyım. Gazetelerde pek görünmem. Mükemmel bir eşim, mükemmel bir ailem var. Futbolu bıraktıktan sonra tarımla ilgilenmeyi düşünüyorum. Şu anda 29 yaşındayım ve 6 yıl daha futbol oynayabileceğimi düşünüyorum. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"