comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Domagoj Vida: "Beşiktaş formasını çok özledim"

17 Nisan 2020, Cuma 17:54
Domagoj Vida:

Domagoj Vida, "Hırvatistan Milli Takım ve Beşiktaş formalarını giydiğimde yaşadığım birliktelik duygusunu çok özledim" diye konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Hırvat futbolcusu Domagoj Vida, korona virüs tedbirleri kapsamında futbola verilen arada maçları, taraftarları, heyecanı, antrenmanları ve yarışmayı çok özlediğini söyledi.
 

Domagoj Vida'dan Beşiktaş açıklaması


Beşiktaş'ın başarılı savunmacısı Domagoj Vida, korona virüs tedbirleri kapsamında futbola verilen arada günlerini evde geçiriyor. Sosyal medya hesabından Beşiktaş ve Hırvatistan Milli Takımında oynarken çıktığı maçlardan kolaj yaptığı görüntüyü paylaşan 30 yaşındaki futbolcu, mesajında futbola duyduğu özlemini dile getirdi.

"TARAFTARI VE MAÇLARI ÇOK ÖZLEDİM"
Domagoj Vida, "Maçları, taraftarları, heyecanı, antrenmanı ve yarışmayı... Bunların hepsini çok özledim. Her şeyden çok da Hırvatistan Milli Takım ve Beşiktaş formalarını giydiğimde, sadece kendimiz için değil takım arkadaşlarımız ve tutkulu taraftarlarımız için de oynadığımızda yaşadığım birliktelik duygusunu özledim. Fakat sabırlı ve akıllı olalım, sorumlu davranalım. Emin olun ki yeniden futbolun keyfini çıkaracağımız günler gelecek. Hepiniz kendinize iyi bakın! Evde kal" dedi. (İHA)

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!