comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dokali Libya İstanbul'a geldi! Beşiktaş'a transferi....

14 Haziran 2018, Perşembe 23:28
Dokali Libya İstanbul'a geldi! Beşiktaş'a transferi....

24 yaşındaki Dokali Libya'nın geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş formasıyla yaptığı paylaşım sonrasında İstanbul'a gelmesi transfer dedikodularını da beraberinde getirdi. 

FutbolArena - Al Wakrah takımında forma giyen Dokali, geçtiğimiz haftalarda kendisine ait instagram hesabından Beşiktaş formasıyla yaptığı paylaşım sonrasında siyah beyazlı taraftarları meraklandırmıştı. Dokali yine geçtiğimiz günlerde İstanbul'a geleceğini duyurdu ve 14 Haziran Perşembe günü öğle saatlerinde instagram hesabından Türkiye'ye geldiği anı paylaştı. 


Dokali - Beşiktaş transfer haberleri


Al Wakrah takımında forma giyen genç futbolcu Dokali'nin İstanbul'a gelmesi ve daha öncesinde Beşiktaş forması giymesi de transfer dedikodularını beraberinde getirdi. Beşiktaş kulübünden ise bu durumla alakalu herhangi bir yönetici açıklama yapmadı. 
 

Dokali Libya kimdir? (Beşiktaş Dokali Libya transfer haberleri)


Kendisine ait instagram hesabından Beşiktaş formalı bir paylaşım yapan Dokali Libya'nın gerçek adı Al Dokali Al Sayed. 24 yaşındaki Al Dokali Al Sayed, 24 yaşında ve Libya doğumlu. 2013/2015 yıllarında El Jaish takımlarında forma giyen Dokali Libya (Al Dokali Al Sayed) 2 yıl Al Wakrah takımında forma giydikten sonra yine Katar'ın Al Rayyan takımına transfer oldu. Al Dokali Al Sayed'in kariyerinde 1 Katar Kupası şampiyonluğu bulunuyor.. Dokali Libya (Al Dokali Sayed son sezonda 11 maçta 2 gol attı, 1 asist yaptı.)

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)