comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Beşiktaş'a destek

23 Ağustos 2020, Pazar 17:00
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Beşiktaş'a destek

Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Beşiktaş'ın PAOK maçı öncesi devreye girdi.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücaele eden temsilcimiz Beşiktaş, PAOK ile karşılaşacak. Türkiye ile Yunanistan arasındaki siyasi gerilimin maça yansımaması için yetkililer gerekli önlemler almaya başladı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuyla ilgili Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüştüğü belirtildi.

BAKANLIK DESTEK VERDİ
Milliyet'te yer alan habere göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile hemen bir görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, Beşiktaş Başkanı'na, “Her türlü desteği vermeye hazırız” diyen Bakan Çavuşoğlu, ekibini de destek için görevlendirdi.

Bakanlık yetkilileri, Beşiktaşlı futbolcuların ve maçın güvenliği gibi konularda resmi görüşmeleri yapmakla görevli Futbol Federasyonu'na bu çerçevede yardımcı olunduğunu belirtti. Kaynaklar, Yunanistan Futbol Federasyonu ve UEFA nezdindeki girişimleri için Futbol Federasyonu'na, maçın neden tarafsız sahada oynanmaması gerektiği ve daha önce Yunanistan'da maça giden takımların başlarına gelenler konusundaki bilgileri içeren yazıların gönderildiğini kaydetti.
 

PAOK - Beşiktaş maçı hangi kanalda? PAOK - Beşiktaş şifresiz mi?


PAOK - Beşiktaş maçının şifreli olarak yayınlanacağı haberlerinin ardından taraftarlar sosyal medyada maçın şifresiz yayınlanması için paylaşımarda bulunmuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu bu noktada devreye girerek PAOK - Beşiktaş maçının şifresiz yayınlanması için girişimde bulundu. Sosyal medyadan açıklama yapan Kasaopoğlu, "Sevgili sporseverler, sesinizi duyduk, mesajlarınız yerine ulaştı. Temsilcimiz Beşiktaş'ın 25 Ağustos'ta PAOK ile oynayacağı karşılaşma Kanal D'de yayınlanacak. Temsilcimiz Beşiktaş'aa yürekten başarılar diliyorum." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!