comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Dilay Korkmaz'dan Loris Karius itirafı: 'Bana da yazdı'

01 Kasım 2018, Perşembe 12:00
Dilay Korkmaz'dan Loris Karius itirafı: 'Bana da yazdı'

Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'un sunucu Dilay Korkmaz'a özel mesaj yolladığı ortaya çıktı.Dilay Korkmaz kimdir, kaç yaşında? 

FutbolArena - Beşiktaş forması giyen Loris Karius ile ilgili sunucu Dilay Korkmaz'dan çok konuşulacak bir açıklama geldi. Dilay Korkmaz, Karius'un sosyal medya üzerinden kendisine özel mesaj attığını ama cevap vermediğini söyledi. Dilay Korkmaz kimdir, Dilay Korkmaz Instagram, Dilay Korkmaz kaç yaşında gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Dilay Korkmaz'dan Loris Karius itirafı


Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa adlı programa konuk olan Dilay Korkmaz, Karius'un sosyal medyadan kendisine mesaj attığını ancak bunu ifşa etmediğini söyledi. Karius'un yakışıklı biri olduğunu ifade eden Dilay Korkmaz şunları söyledi:

"Loris Karius, Türkiye'ye ilk geldiğinde bana da DM'den mesaj attı. Ama ben onu ifşa etmedim. Adam bekar sonuçta ifşa olayı saçma geliyor. Sadece Loris değil Türkiye'den birçok futbolcu mesaj atıyor. Hatta bir takımdan üç, dört hatta daha fazla futbolcunun mesaj attığı bile oldu. Amaçları ne, ne yapmaya çalışıyorlar ben anlamıyorum aynı takımdan mesaj atanları. Loris Karius mesaj attı ben cevap vermedim, o da başka mesaj atmadı. Adam çok yakışıklı ama ben onunla görüşmedim çünkü çok çapkın. Galatasaray, Beşiktaş diğer takımlardan da mesaj atanlar oldu."
DİLAY KORKMAZ INSTAGRAM HESABI


 

Dilay Korkmaz kimdir, kaç yaşında? Dilay Korkmaz ne iş yapıyor? Dilay Korkmaz Instagram 


Kanal D ekranlarında cumartesi günleri magazin programı sunan ​​​​​​​Dilay Korkmaz kimdir? ​​​​​​​Dilay Korkmaz 1990 doğumlu ve Ankara'da dünyaya gelmiştir. ​​​​​​​Dilay Korkmaz Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında 4. oldu. Ardından Miss International yarışmasında 80 aday arasında ilk 15'e girdi. ​​​​​​​Dilay Korkmaz oyunculuk kariyerine de sahip. ​​​​​​​Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde diksiyon dersleri aldı ve Karımı Gördünüz mü adlı sinema filminde rol aldı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!