comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Devlet Bahçeli'den Fikret Orman'a mesaj "Beşiktaş hata yapmaz"

27 Nisan 2018, Cuma 13:25
Devlet Bahçeli'den Fikret Orman'a mesaj

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fenerbahçe derbisine çıkmama kararı alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a uyarıda bulundu.

FutbolArena - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Kupası yarı final rövanş müsabakasında çıkan olaylardan sonra Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi ile ilgili tweetterdan yorumlarda bulunmuş ve maçın kaldığı yerden yeniden oynanması gerektiğini yazmıştı. Devlet Bahçeli, bu kez de Beşiktaş'ın maça çıkmama kararıyla ilgili olarak görüş bildirdi.


Devlet Bahçeli'den Fikret Orman'a Türkiye Kupası mesajı


Devlet Bahçeli, Hürriyet gazetesine yaptığı açıklamada "Beşiktaş hata yapmaz. Yapmamalıdır. Türkiye'nin bu karmaşasında siyasetin, partiler arasında kutuplaşmaların olduğu böyle bir noktada siz bunu bir de kulüpler arasında bir kutuplaşmaya çevirirseniz o taraftarların ilerde ne yapacağı belli olmaz. Bunu ne Fenerbahçe'nin ne Beşiktaş'ın başkanı taşıyamaz. Beşiktaş o nedenle kararını değiştirmelidir. Bunu bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum." ifadelerini kullandı. 


Devlet Bahçeli'nin Fenerbahçe - Beşiktaş maçı açıklaması


Devlet Bahçeli maçın tatil edilmesinin ardından da twitter hesabından şu açıklamayı yapmıştı "İnanıyorum ki, Türkiye Futbol Federasyonu; Fenerbahçe-Beşiktaş futbol müsabakasını kaldığı yerden devam ettirip sahalara fitne yaymaya, bu yolla toplumsal huzur ve dayanışma ruhunu bozmaya azmetmiş mihrakların hesabını bozacak, alçak planlarını başlarına geçirecektir."

Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.