comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Devlet Bahçeli Beşiktaş üyeliğinden ayrıldı

26 Şubat 2023, Pazar 22:25
Devlet Bahçeli Beşiktaş üyeliğinden ayrıldı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin yaptığı açıklamada Devlet Bahçeli'nin Beşiktaş üyeliğinden ayrıldığı belirtildi. 

FutbolArena - Devlet Bahçeli'nin Beşiktaş kulübü üyeliğinden ayrıldığı açıklandı. 

Milliyetçi Hareket Partisi açıklaması şu şekilde:
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sebebiyle 44 bini aşkın vatandaşımızın şehit olduğu safet sonrasında futbol maçlarını izleme bahanesiyle tribünleri tahrik eden bazı eylemler, şehitlerimize ve milletimize büyük bir saygısızlık olmuştur. Bugün oynanan Beşiktaş - Antalyaspor müsabakasında da deprem şehitlerimize yapılan sistemli saygısızlık Beşiktaş'a ve Beşiktaş'ın taşığı manevi değerlere yakışmamıştır. Sayın Genel Başkanımız Beşiktaş JK üyeliğinden bugün itibariyle ayrılmıştır. İlgi ve bilgilerinize sunarım. Saygılarımla." 

DEVLET BAHÇELİ'NİN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

"Bütün kulüp başkanlarının müsabakaların ya seyircisiz ya da gerekli tedbirlerin alınarak oynanması hususunda acil ve gerekli adımları atmaları kaçınılmaz görevleridir. Milliyetçi Hareket Partisi konunun takipçisidir. Türk futbolunu zillet ve rezalete mahkum etmek isteyenlere göz yummak, alttan almak, sessiz durmak geldiğimiz bu aşamada mümkün değildir."MHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ABDURRAHMAN BAŞKAN:

"Asrın felaketi olan Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi kapsayan depremler sebebiyle 44 bin 374 vatandaşımızın şehit olduğu ve onbinlerce vatandaşımızın yaralandığı büyük afet sonrasında futbol maçlarını izleme bahanesiyle tribünleri tahrik ederek devletimizin aleyhine bazı eylemlerin planlı bir şekilde yapılması sonucu Genel Başkanımız Sn.Devlet Bahçeli Beyfendinin almış olduğu Beşiktaş JK üyeliğinden ayrılma kararına binaen ben de Beşiktaş JK üyeliğimden bugün itibariyle ayrıldığımı kamuoyunun bilgisine sunuyorum."

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SEMİH YALÇIN:

"Deprem şehitlerimize yapılan sistemli saygısızlık ve yeni kaos oyunlarına alet olma hali Beşiktaş'ın taşıdığı milli manevi değerlere yakışmamıştır. Sayın Genel Başkanımız Beşiktaş JK üyeliğinden bugün itibarıyla ayrılmıştır. Bende Beşiktaş JK üyeliğinden an itibariyle çekiliyorum."

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ:

"Formamızdaki şanlı Türk bayrağının birleştiriciliğinden habersiz, bin yılın felaketinden siyaset devşirmeye çalışanlara alet olanların, deprem şehitlerimize sistemli bir şekilde saygısızlık yapmaları nedeniyle Beşiktaş kongre delegeliğinden an itibarıyla ayrılıyorum."

CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ GÜRSEL TEKİN:

"Bu gece Büyük Beşiktaş camiasından ayrılarak Beşiktaşlılara büyük sevinç ve gurur yaşatan başta Devlet Bahçeli olmak üzere tüm muhteremlerin yıllık aidatlarını ben Beşiktaş'a bağışlayacağım. Milletimizin sesi olan tüm Beşiktaşlıları bir kez daha tebrik ederim."

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!