comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Denys Boyko'nun yeni takımı belli oldu! Anlaşma sağlandı

09 Şubat 2018, Cuma 23:29

Beşiktaş'ta Aras Özbiliz'den sonra sezonun ikinci yarısında lisans çıkarılmayan bir diğer oyuncu Denys Boyko'nun da yeni takımı belli oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde son dakika! Siyah beyazlılarda sezonun ikinci yarısında lisans çıkarılmayan kaleci Denys Boyko'nun Dinamo Kiev'e kiralandığı öğrenildi. BJK Haberleri FutbolArena'da!


Boyko Beşiktaş'tan ayrıldı mı?


Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş tarafından bileti kesilen ve sezonun ikinci yarısında Aras Özbiliz ile birlikte lisansı çıkarılmayan Denys Boyko'nun Dinamo Kiev'e kiralandığı öğrenildi. Ukrayna basınında Sport Ua'nın son dakika geçtiği haberde, Dinamo Kiev ile anlaşan Boyko kulübün Marbella'daki İspanya kampına gidecek. Boyko'nun burada sergileyeceği performansa göre sözleşme süresi netlik kazanacak. 

DİNAMO KİEV'DE KALECİ KRİZİ
Dinamo Kiev kulübü as kaleci Bushchan'ın yaklaşık 1.5, 2 ay kadar sahalardan uzak kalacak olmasından ötürü kaleci transferine ağırlık verdi. Ukrayna kulübünün Beşiktaş'tan Boyko'yu sezon sonuna kadar kiralamak için harekete geçtiği öne sürüldü. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.