comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Denys Boyko'dan Beşiktaş'a gönderme

17 Şubat 2018, Cumartesi 23:01
Denys Boyko'dan Beşiktaş'a gönderme

Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e kiraladığı kaleci Boyko'dan siyah beyazlılara gönderme geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın sezonun ikinci yarısında Dinamo Kiev'e kiraladığı Denys Boyko yeni takımıyla çıktığı ilk maçta AEK karşısında forma giydi. AEK maçında yediği hatalı golün ardından bir anda Ukrayna basınında tartışma konusu olan Boyko, yaptığı açıklamayla Beşiktaş'a göndermede bulundu. 


Denys Boyko - Dinamo Kiev haberleri


Dinamo Kiev'e geldiği için son derece mutlu olduğunu ve burada kendisine büyük bir destek olduğunu söyleyen kaleci Boyko, "Dinamo Kiev'e geldiğim günden bu yana taraftar, takım arkadaşlarım ve kulüpten büyük bir destek gördüm. Bunun için gerçekten minnettarım. Dinamo Kiev'e gelmeden önce denizin dibindeydim ve nefes alamıyordum." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan AEK - Dinamo Kiev maçının ardınan Teknik Direktör Khatskevich'e basın toplantısında Boyko'nun performansı soruldu. Belaruslu teknik adam ise, Boyko'nun uzun süredir oynamadığını ve henüz antrenman eksiği olduğunu dile getirdi. Çok az antrenman yaptıktan sonra maça çıkan Ukraynalı kaleci hakkında basın toplantısında Dinamo Kiev'in seviyesinde yeterli olup olmadığı tartışıldı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.