comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Deniz Çoban: "Hüseyin Göçek'e cezayı kestiler"

30 Ocak 2020, Perşembe 10:35
Deniz Çoban:

Hakem hocası Deniz Çoban, Göztepe - Beşiktaş karşılaşmasında görev yapan Hüseyin Göçek'e bu hafta maç verilmemesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 19. haftasında Göztepe ile Beşiktaş arasında oynanan maçta hakem Hüseyin Göçek'in kararları çok tartışıldı. Siyah beyazlıların tepki gösterdiği hakem kararlarının ardından Hüseyin Göçek ve mücadelenin VAR'ı Bahattin Şimşek'e bu hafta görev verilmedi. Fanatik Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Deniz Çoban şunları söyledi:

"MHK CEZAYI KESTİ"
"Haftanın atamalarında dikkatimi çeken birkaç husus var. İlk kural hatası müracaatı, Gaziantep FK'dan gelmişti. Maçın hakemi Kalkavan, VAR'ı Özkahya idi. MHK, iki hakeme de bu hafta görev verdi. Hakemlerin bu maçta herhangi bir kusurunun olmadığını bu görevlendirme ile ilan etmiş oldu. Bir anlamda görüşünü peşinen ilan etmiş oldu! İkinci kural hatası itirazı da Beşiktaş'tan gelmişti. Maçın hakemi Göçek, VAR'ı Bahattin Şimşek'ti. Bu iki hakemin de bu hafta görevi yok! MHK bu tavrıyla da Göztepe-Beşiktaş maçının yönetiminde belli sıkıntıların olduğunu kabul etmiş görünüyor."

EMRE KOCADAĞ NE DEMİŞTİ?

"MHK'ya ve bütün hakemlere sesleniyorum. Bizim için bu sezon adaletli maç yöneten hakem çok az gördüm. Türkiye'nin gururu denilen hakemin yaptıkları ortada. Bugünkü hakemin yaptığı da ortada." Vicdanları nasıl el veriyor? Yastığa nasıl baş koyuyorlar? Bugünkü hakem kuralı bilmiyor. Hataları anlıyorum. VAR geldi VAR girmiyor. Geçen hafta penaltıyı vermediniz hocam diyor, gri diyor. Bir kişi düzgün öğretemiyor mu bu kuralı? Bizim her hafta çıkıp ağlama sızlama gibi bir huyumuz yok. Beşiktaş ağlamaz. Beşiktaş yumruğunu masaya vurup geçecek artık."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"