comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Demba Ba'dan UEFA'ya: "Umarım bu bir şakadır"

25 Mayıs 2018, Cuma 11:30
Demba Ba'dan UEFA'ya:

Senegalli futbolcu Demba Ba, UEFA'nın Olimpiyat Stadı'nı 2020 Şampiyonlar Ligi finali için seçmesine ilginç bir karşılık verdi.

FutbolArena - Beşiktaş'a geri döneceği konuşulan Demba Ba, UEFA'nın 2020 Şampiyonlar Ligi finali için Olimpiyat Stadı'nı seçmesine ilginç bir tepki gösterdi.


Demba Ba Olimpiyat Stadı tweeti


Kişisel twitter hesabından yorumda bulunan Demba Ba, "Umarım bu bir şakadır. Ben 2014-2015 sezonu boyunca sürekli bu statta oynadım. Gördüğüm en kötü stattı. Bence Vodafone Park ile değiştirin"  yazdı. 

TÜRKİYE'DEKİ ÜÇÜNCÜ FİNAL

UEFA'nın düzenlediği turnuvalarda Türkiye 3. kez bir finale ev sahipliği yapacak. Daha önce normal süresi 3-3 berabere biten ve Liverpool'un penaltılarla kazandığı 2005 Şampiyonlar Ligi finaline Olimpiyat Stadı ev sahipliği yapmıştı.

2009 Avrupa Ligi finali ise Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanmıştı. Shakhtar Donetsk ile Werder Bremen arasındaki maçı Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk kazanmıştı. 

3. final yine Olimpiyat Stadı'nda olacak ve 2020'nin finalistleri kozlarını Olimpiyat Stadı'nda paylaşacak. 

KAPASİTE YÜKSELTİLECEK

Öte yandan TFF, Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yenilenerek kapasitesinin 92,208'e yükseltileceğini açıklamıştı. Olimpiyat Stadı'nın yeni görünümünün bu şekilde olması bekleniyor...Şampiyonlar Ligi ile ilgili haberleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!