comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Demba Ba'dan flaş Beşiktaş ve 7 milyon euro açıklaması

18 Ocak 2018, Perşembe 02:44
Demba Ba'dan flaş Beşiktaş ve 7 milyon euro açıklaması

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan futbolculardan Demba Ba, 2.5 yıl için siyah beyazlılardan 7 milyon euro istediğine dair haberler hakkında açıklama yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde yer alan Demba Ba, Shanghai Shenhua'da bir yandan futbol hayatını devam ettiriyor. Çin kulübünün Luzern ile oynadığı hazırlık maçında 90 dakikada sahada kalan tecrübeli futbolcu, karşılaşma sonrası instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Uzun süre ilk kez 90 dakika oynadım. Minnettarım." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş Demba Ba'yı transfer ediyor mu?


Öte yandan Demba Ba'nın paylaşımına Beşiktaş taraftarları her zaman olduğu gibi yine büyük ilgi gösterdi. Bir taraftar instagram üzerinden Demba Ba'ya "2.5 yıl için 7 milyon euro istediğin yönündeki haberler doğru mu?" diye sordu. 

DEMBA BA'DAN YALANLAMA
Demba Ba ise taraftarın kendisine "2.5 yıl için 7 milyon euro istediğin yönündeki haberler doğru mu?" sözlerine, "İnsanlar konuşmayı sever. Onları dinleme." cevabını verdi. 

FİKRET ORMAN DEMBA BA İÇİN NE DEMİŞTİ?

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba'nın transferi konusunda, "Demba Ba ailemizin bir parçası. Sağlık raporlarına baktıktan sonra karar vereceğiz. Duygusal olarak hareket edemeyiz.'' diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)