comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Demba Ba'dan açıklama: 'Transfer teklifi aldım ama...'

10 Ocak 2018, Çarşamba 18:34
Demba Ba'dan açıklama: 'Transfer teklifi aldım ama...'

Beşiktaş'ın Ocak ayında kadrosuna katmayı düşündüğü Demba Ba'ya Meksika'dan sürpriz transfer teklifi geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında yönetimin Ocak ayında kadrosuna katmayı düşündüğü Demba Ba, Meksika'dan Club America kulübünden transfer teklifi aldığını açıkladı. Sakatlığının tamamen geçtiği tecrübeli futbolcudan önemli açıklamalar geldi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Demba Ba transferi son dakika açıklaması


Geçirdiği ağır sakatlığın ardından tedavisini tamamlayan Demba Ba yeniden sahalara dönmeyi planlıyor. Ocak ayında Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği tecrübeli futbolcunun Çin kulübüyle parasal sorunları çözdükten sonra siyah beyazlılara imza atması bekleniyor. 

Öte yandan Demba Ba bu dönemde Meksika'dan transfer teklifi aldığını açıkladı. Club America'dan transfer teklifi aldığını söyleyen Demba Ba,  Meksika'dan transfer teklifi aldım. Ancak bu transfer zor. Çünkü Meksika'da oynamayacağım."  diye konuştu. 
FİKRET ORMAN'DAN DEMBA BA SÖZLERİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba'nın transferi konusunda, "Demba Ba ailemizin bir parçası. Sağlık raporlarına baktıktan sonra karar vereceğiz. Duygusal olarak hareket edemeyiz.'' diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)