comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Demba Ba için Beşiktaş'tan 2,5 milyon Euro

19 Ocak 2018, Cuma 09:26
Demba Ba için Beşiktaş'tan 2,5 milyon Euro

Beşiktaş'ta golcü arayışları devam ederken Demba Ba için yönetimin planı ve teklifi belli oldu. Beşiktaş, Demba Ba'yı transfer edecek mi?

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları golcü noktasında yoğunlaşırken Demba Ba için yönetimin yeniden değerlendirme masasında olduğu öne sürüldü. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş'ta Demba Ba transferi ne durumda?


Geçen sezoun devre arasında kiralık olarak gelen ancak sakatlığı nedeniyle çok az dakika süre alan Demba Ba'nın tek handikabı sakatlık olarak gösterilmişti. Beşiktaş yönetimi oyuncu için doktor raporu istedi.

Fotomaç'ın haberine göre, raporda doktorların olumlu görüşü sonrası golcü futbolcuya menajerler aracılığı ile sezon başına 2.5 milyon Euro'dan 2.5 yıllık mukavele önerildi. İngiltere'de forvet pazarlıklarını sürdüren siyah-beyazlıların, görüşmelerin olumsuz sonuçlanması ihtimalini göz önünde bulundurarak, Demba Ba'yı yedekte tuttuğu haberde yer aldı.
FİKRET ORMAN'DAN DEMBA BA SÖZLERİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Demba Ba'nın transferi konusunda, "Demba Ba ailemizin bir parçası. Sağlık raporlarına baktıktan sonra karar vereceğiz. Duygusal olarak hareket edemeyiz.'' diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)