comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Danny Welbeck transferi için Beşiktaş önerisi

16 Ocak 2018, Salı 09:58
Danny Welbeck transferi için Beşiktaş önerisi

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği oyuncular arasında gösterilen Danny Welbeck için scout olan ağabeyi Siyah-Beyazlı takımı önerdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Danny Welbeck ile ilgilendiği iddia edilen yönetime yeni bir haber ulaştı. Beşiktaş, Danny Welbeck'i kadrosuna katacak mı? Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Danny Welbeck, Beşiktaş'a gelecek mi?


2014 yılında 20 milyon Euro karşılığında Arsenal'e transfer olan Danny Welbeck için Beşiktaş'ın görüşmeler gerçekleştirdiği iddia edilmişti.

Fotomaç'ın bilgisine göre, Welbeck'in scout olan abisi Chris, kardeşine Beşiktaş'ı önerdi. Premier Lig'den düşmemeye oynayacak bir takıma gitmesindense Türkiye'ye gitmesinin kendisine Rusya yolunu açacağını anlattı. Eklipse Sport Radyo'da yer alan iddiada ağabey Chris'in kardeşi Danny'ye, Beşiktaş'ın Cenk Tosun'u beslediği gibi kendisini de besleyerek eski Welbeck'i geri getirebileceğinden bahsetti..
 

Arsenal'de Danny Welbeck bu sezon kaç gol attı?


İngiliz ekibi Arsenal takımı ile bu sezon tüm kulvarlarda 21 karşılaşmaya çıkan İngiliz golcü Welbeck bu süreçte takımı adına 5 gol, 1 asistlik performans sergileyebildi. Welbeck'in Arsenal takımı ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)