comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Danny Welbeck transferi için Ahmet Bulut devreye giriyor

17 Ocak 2018, Çarşamba 09:29
Danny Welbeck transferi için Ahmet Bulut devreye giriyor

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olduğu konuşulan Danny Welbeck için menajer Ahmet Bulut ile birlikte girişimlerin başlayacağı iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Danny Welbeck'i gündeminde tutan yönetim menajer Ahmet Bulut'u bu transfer için görevlendirdi. Beşiktaş, Danny Welbeck'i transfer edecek mi? Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve bazı yöneticilerin İngiltere'de çeşitli transfer görüşmeleri yaptığı ve bu isimler arasında Danny Welbeck'in de olduğu iddia ediliyordu.


Beşiktaş'ta Danny Welbeck'i transfer edecek mi?


İngiltere basınında çıkan haberlerde ise Beşiktaş'In doğrudan Welbeck transferiyle ilgilendiği yer almıştı.
Fotomaç'ın haberine göreyse, öncelikli olarak satın alma opsiyonlu kiralık forvet transferine yönelecek olan siyah-beyazlılar, ilk operasyonu menajer Ahmet Bulut ile başlatıyor. Dün İngiltere'ye uçan menajer Bulut, yapacağı görüşmelerden olumlu cevap alması durumunda başkan Fikret Orman ve transfer komitesi başkanı Umut Güner'e rapor verecek ve ikiliyi İngiltere'ye davet edecek. .
 

Danny Welbeck bu sezon kaç gol attı?


İngiliz ekibi Arsenal takımı ile bu sezon tüm kulvarlarda 21 karşılaşmaya çıkan İngiliz golcü Welbeck bu süreçte takımı adına 5 gol, 1 asistlik performans sergileyebildi. Welbeck'in Arsenal takımı ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)