comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cyle Larin'in menajerinden transfer açıklaması

11 Temmuz 2021, Pazar 19:11
Cyle Larin'in menajerinden transfer açıklaması

Cyle Larin'in menajeri golcü futbolcunun geleceği hakkında konuştu. 

FutbolArena - Cyle Larin'in menajeri Nick Mavromaras, Kanadalı golcünün geleceğiyle ilgili A Spor'dan Sercan Dikme'ye açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'TAN HENÜZ TEKLİF ALMADIK"
Beşiktaş'tan henüz teklif almadık. Bu yüzden şu anda Larin,'in Beşiktaş'ın kalıp kalmayacağıyla ilgili bir şey söyleyemem. Beni kimse aramadı. Sadece sezon bittikten sonra oyuncumla bir görüşme yapmışlar ve takımda kalamsını istediklerini söylemişler. Ancak benimle de görüşmeleri gerekiyor tabii. 

"LARIN'İN BİR SEZON DAHA OYNAYIP AYRILMAK DÜŞÜNCESİ YOK"

Cyle Larin Beşiktaş'ta çok iyi bir sezon geçirdi ve kendisini burada iyi hissediyor. Bir sezon daha oynayıp ayrılmak düşüncesi yok. Beşiktaş Larin ile sözleşme uzatmak istiyorsa beni arayabilirler rakamı konuşabiliriz. Ancak şu ana kadar kimse aramadı. 

"OCAK'TA WBA'NIN İLGİSİ VARDI"

Ocak'ta WBA'nın ilgisi vardı. Ancak önceliğimiz İngiltere'de son sıradaki bir takıma gitmek değildi. Ligden düşeceklerini biliyorduk. Larin de o sırada devamlı kazanan bir takımda, iyi ortamda değerli bir pozisyondaydı. Sonuç olarak Beşiktaş'ta kalarak doğru kararı verdik. Çok iyi sezon geçirdi. 2 Kupa kazandı. Durum bu. 

"ŞU ANDA GELEN TEKLİF YOK"

Şu anda teklif yok. Ancak Beşiktaş kulübü bana teklif geldiği takdirde durumu değerlendireceklerini söyledi. Kulübün bana söylediği bu. İnsanların bilmesi gereken, Beşiktaş yönetimi, tam olarak 2 Ekim 2020 tarinhde Larin'i bedelsiz serbest bırakacaktı. Bir Belçika takımın ciddi ilgisi vardı. Ancak biz oyuncumuzun Beşiktaş'ta kalmasına ve forma giymek için mücadele etmesine karar verdik. Mental olarak olarak son derece güçlüydü ve Beşiktaş'ın şampiyon olacağına inanıyordu. Kısacası bugün eğer bir teklif gelirse, bunu öncelikle Beşiktaş kulübü değerlendirecektir. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"