comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cyle Larin Kanada'da yine golünü attı! Son 7 maç 8 gol

12 Temmuz 2021, Pazartesi 02:23
Cyle Larin Kanada'da yine golünü attı! Son 7 maç 8 gol

Cyle Larin, Concacaf Gold Cup turnuvasında Kanada ile Martinik arasında oynanan maçta takımının ilk golünü atarak yükselen performansını devam ettirdi. 

FutbolArena - Beşiktaşlı futbolcu Cyle Larin, Kanada Milli takımında gollerine devam ediyor. Concacaf Gold Cup maçında Kanada ile Martinik karşı karşıya geldi. Kanada, erken golle yenik duruma düştüğü maçta rakibi karşısında peş peşe goller buldu. 

Kanada'da perdeyi açan isim ise Cyle Larin oldu. Dünya Kupası Elemelerinde başarılı peformans sergileyen ve 6 maçta 7 gol atan Cyle Larin, gollerine devam ediyor. 


Cyle Larin bu sezon kaç gol attı?


Kanada Milli takımında 2021 yılında oynadığı 7 maçta 8 gol atan Cyle Larin, bu sezonun genelinde Beşiktaş'ta oynadığı karşılaşmalar dahil olmak üzere toplamda 52 maçta 31 gol attı ve 6 asist yaptı. 
MENAJERİNDEN AÇIKLAMALAR

Cyle Larin'in menajeri Nick Mavromaras, Kanadalı golcünün geleceğiyle ilgili A Spor'dan Sercan Dikme'ye açıklamalarda bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'TAN HENÜZ TEKLİF ALMADIK"

Beşiktaş'tan henüz teklif almadık. Bu yüzden şu anda Larin,'in Beşiktaş'ın kalıp kalmayacağıyla ilgili bir şey söyleyemem. Beni kimse aramadı. Sadece sezon bittikten sonra oyuncumla bir görüşme yapmışlar ve takımda kalamsını istediklerini söylemişler. Ancak benimle de görüşmeleri gerekiyor tabii. 

"LARIN'İN BİR SEZON DAHA OYNAYIP AYRILMAK DÜŞÜNCESİ YOK"

Cyle Larin Beşiktaş'ta çok iyi bir sezon geçirdi ve kendisini burada iyi hissediyor. Bir sezon daha oynayıp ayrılmak düşüncesi yok. Beşiktaş Larin ile sözleşme uzatmak istiyorsa beni arayabilirler rakamı konuşabiliriz. Ancak şu ana kadar kimse aramadı. 

"OCAK'TA WBA'NIN İLGİSİ VARDI"

Ocak'ta WBA'nın ilgisi vardı. Ancak önceliğimiz İngiltere'de son sıradaki bir takıma gitmek değildi. Ligden düşeceklerini biliyorduk. Larin de o sırada devamlı kazanan bir takımda, iyi ortamda değerli bir pozisyondaydı. Sonuç olarak Beşiktaş'ta kalarak doğru kararı verdik. Çok iyi sezon geçirdi. 2 Kupa kazandı. Durum bu. 

"ŞU ANDA GELEN TEKLİF YOK"

Şu anda teklif yok. Ancak Beşiktaş kulübü bana teklif geldiği takdirde durumu değerlendireceklerini söyledi. Kulübün bana söylediği bu. İnsanların bilmesi gereken, Beşiktaş yönetimi, tam olarak 2 Ekim 2020 tarinhde Larin'i bedelsiz serbest bırakacaktı. Bir Belçika takımın ciddi ilgisi vardı. Ancak biz oyuncumuzun Beşiktaş'ta kalmasına ve forma giymek için mücadele etmesine karar verdik. Mental olarak olarak son derece güçlüydü ve Beşiktaş'ın şampiyon olacağına inanıyordu. Kısacası bugün eğer bir teklif gelirse, bunu öncelikle Beşiktaş kulübü değerlendirecektir. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"