comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cyle Larin: "Beşiktaş, Avrupa'nın en iyi takımlarından"

31 Ocak 2018, Çarşamba 18:59
Cyle Larin:

Beşiktaş ile sözleşme imzalayan yeni transfer Cyle Larin, kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Orlando City'den transfer ettiği Kanadalı golcü Cyle Larin, imza töreninin ardından BJK TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Son dakika Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da. 
 

Beşiktaş'ın yeni transferi Cyle Larin BJK TV açıklamaları


Beşiktaş'taki tecrübeli oyunculardan öğrenecek çok şeyi olduğunu belirten Cyle Larin, şunları söyledi:

"TARAFTAR ŞARTSIZ DESTEK VERİYOR"
“Taraftarların takıma çok büyük destek verdiğini duyup okumuştum. Bununla ilgili bazı şeyler anlatılmıştı. Sonra gelip burada atmosferi yaşadım ve taraftarların ne kadar önemli olduğunu gördüm. İlk dakikadan son dakikaya kadar taraftarlar kayıtsız şartsız destek veriyorlar. Bu oyuncular için çok önemli bir motivasyon. Gerçekten burada bir aile ortamı var ve taraftarların bu ailenin çok önemli bir parçası olduğunu görmüş oldum."

"BELKİ TÜRKÇE ÖĞRENEBİLİRİM"

"Şehrin henüz tamamını görmedim ama tarih ve kültür açısından ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Burada yaşadıkça öğreneceğim hatta belki Türkçe öğrenebilirim. Eminim burası çok güzel bir şehir. Orlando ile farklılıklar var ama tarih ve kültür açısından burası çok değerli bir yer."

ATİBA SORUSUNA YANIT

"Atiba uzun zamandır burada ve benim çok değer verdiğim bir arkadaşım. Atiba tam bir aile babası ve kulüp içinde rol model haline gelmiş. Burada mutlu olacağımı ve bir aile ortamı bulacağımı söyledi bana. Benimle ilgilenen herkesin bana sıcak bir şekilde yaklaşacağını söyledi. Ondan öğreneceğim çok şey var."

"ONLARDAN ÖĞRENECEĞİM ÇOK ŞEY VAR"

"Burada farklı bir mücadele var. Aslında MLS'te de seviye son zamanlarda yukarı çıkmıştı. Türkiye liginden birçok maç izledim bu benim avatanjım. Beşiktaş'ı yakından takip ettim. Buradaki mücadeleye hazırım, motivasyonum yüksek. Kesinlikle çok çalışmam lazım. Burada çok tecrübeli oyuncular var; Negredo, Babel, Quaresma ve Atiba gibi. Onlardan öğrenecek çok şeyim var. Onlardan öğrendikçe buradaki seviyem de yukarı çıkacak."

"AVRUPA'NIN EN İYİ TAKIMLARINDAN BİRİNE GELDİM"

"Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iyi takımlarından birinde oynayacağım. En iyi oyuncularla birlikte oynayacağım. Bahsettiğimiz oyuncular dünya ve Avrupa kupaları kazanmışlar, onlarla oynayacağım ve bunun için kendimi hazır hissediyorum."

"EKSTRA İDMANLAR YAPIYORUM"

"Antrenmanlarda çok sıkı bir şekilde çalışıyorum. Takıma yavaş yavaş adapte olmaya başladım. Ekstra antrenmanlar da yapıyorum. Artık geriye kalan şey şans bulduğumda gol atmak ve bu golleri artırmak olacak."

"ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİ İLE BÜYÜDÜM"

"UEFA Şampiyonlar Ligi'nde en iyi oyuncularla ve takımlarla oynuyorsunuz. O müziği dinleyerek büyüyorsunuz. O maçları izleyerek büyüyorsunuz. Günün birinde fırsat gelirse o sahnede yer almak benim için çok büyük bir heyecan olacak."

"GOLLERİMİ SIRALAYACAĞIM"

"Come to Beşiktaş videoları büyük bir etki yarattı. Taraftar potansiyeli çok yüksek bir kulüp burası. Avrupa'nın en iyilerinden biri ve bu beni çok heyecanlandırıyor. Artık başlamaya hazırım. Bana şans geldiğinde umarım gollerimi sıralamaya başlayacağım. Beşiktaş'taki çok değerli oyunculardan önemli şeyler öğreneceğim."

"TARZIMA ÇOK UYGUN"

"Çok yüksek tempoda oynayan bir takımız. Çok çabuk hücuma çıkıyoruz. Çok baskılı oynuyoruz. Bir forvet oyuncusu olarak bu benim tam istediğim şey ve stilime çok uygun bir oyun tarzı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)