comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Come To Beşiktaş' tişörtleri Avrupa basınında!

22 Temmuz 2017, Cumartesi 18:28
'Come To Beşiktaş' tişörtleri Avrupa basınında!

Beşiktaş taraftarlarının başlattığı "Come To Beşiktaş" akımı Avrupa basınında da büyük yankı uyandırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde siyah beyazlı taraftarların sosyal medyada başlattıkları "Come To Beşiktaş" akımı giderek büyüyor. Beşiktaş kulübü tarafından "Come To Beşiktaş" yazılı tişörtler satışa çıkarılırken, bu durum Avrupa basınında da yankı uyandırdı. 


Come To Beşiktaş tişörtleri


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan Çin'de Shanghai Futbol Federasyonunu ziyaret etti. Başkan Orman'ın ise sosyal medyada da sızan fotoğrafında "Come To Beşiktaş" yazılı tişörtü giymesi dikkatlerden kaçmadı. 

COME TO BEŞİKTAŞ AVRUPA BASININDA!

Beşiktaş taraftarlarının Pepe ile başlattıkları Diego Costa ile devam ettirdikleri "Come To Beşiktaş" akımı son olarak Negredo ile sürdü. Siyah beyazlı taraftarların bu büyük akımı tişörtlere basılarak satışa çıkarıldı. Beşiktaş kulübünün bu hareketi Avrupa basınında da büyük yankı uyandırdı. Ukrayna basını geçtiğimiz sezon Dinamo Kiev'in rakibi Beşiktaş'ın "Come To Beşiktaş" yazılı tişörtlerinin satışa çıkarıldığını "Beşiktaş fanlarının Pepe ile başlattıkları bu çılgınlık tişört haline geldi. Quaresma, Pepe. Kimbilir seneye belki de Ronaldo." diye yansıtıldı. 
 

Beşiktaş'ta Alvaro Negredo transfer haberleri


Siyah-Beyazlı ekipte forvet trnansferi konusunda Alvaro Negredo en güçlü aday konumunda bulunurken görüşmeler ağır bir şekilde ilerliyor. Geçen sezon Premier Lig'e kiralanan Valencia'nın golcüsü için diğer takımların da devreye girmesi Beşiktaş'ın süreci yavaş ilerletmesine sebep oluyor. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.