comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Çocuklar Duymasın Kanal D 1. bölümde Beşiktaş, Diego Costa ve Talisca sahnesi (İZLE)

23 Temmuz 2017, Pazar 23:06
Çocuklar Duymasın Kanal D 1. bölümde Beşiktaş, Diego Costa ve Talisca sahnesi (İZLE)

Sevilen dizi Çocuklar Duymasın 1. bölümüyle Kanal D'de ekranlara geldi. İlk bölümde yayınlanan Beşiktaş sahnesi ise oldukça ilgi gördü. Kanal D Çocuklar Duymasın 1. bölümünü izleyemeyenler için Beşiktaş sahnesi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın transfer gündeminde en çok konuşulan isimlerinden Talisca ve Diego Costa diziye konuk oldu. Kanal D'de yeniden ekranlara gelen Çocuklar Duymasın dizisinin 1. bölümünde Diego Costa ve Talisca sahnesi epey ilgi gördü. Çocuklar Duymasın dizisinin ilk bölümünden önemli anlar. 
 

Çocuklar Duyması Dizisi Kanal D 1. bölüm Beşiktaş sahnesi (İZLE)


Türk Televizyon tarihinin en çok sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın, 2017 yılı itibariyle Kanal D'de yeniden ekranlarda. 23 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan ilk bölümüyle yine büyük ilgi gören Çocuklar Duymasın dizisindeki 1. bölüme Beşiktaş sahnesi ise damga vurdu. Dizide ve aynı zamanda gerçek hayatında hasta Beşiktaş taraftarı olan Tamer Karadağlı, dizideki karakteriyle olan Haluk'un Beşiktaş sevgisi bu kez transfer haberleriyle ekranlara yansıdı. 

"TALİSCA VE DİEGO COSTA TRANSFER"
Çocuklar Duymasın dizisinin 1. bölümünde yayınlanan bir sahnede Diego Costa ve Talisca'nın bonservisleri konu oldu. Dizideki sahnede Haluk uzun süre tuvalette kalınca kendisine bir şey olduğunu sanan Orçun, onun durumunu kontrol etmek için farklı bir yol izledi. Orçun, Haluk'un durumunu kontrol etmek için "Haluk abi, Talisca'nın bonservisini almışız, Diego Costa ile de anlaşmışız." dedikten sonra tuvalette kulaklıkla müzik dinlediği anlaşılan Haluk dışarı çıktı. 
 

Çocuklar Duymasın Kanal D bölümlerinde Furkan Kızılay (Havuç) var mı?


Çocuklar Duymasın dizisi Kanal D'de yeniden ekranlara gelirken, dizide bu sene bazı yeni oyuncular göze çarpıyor. Usta oyuncu ve şarkıcı Suzan Kardeş de diziye dahil olurken, Furkan Kızılay'ın kadroda olup olmayacağının ilerleyen haftalarda netlik kazanacağı belirtildi. 

İşte Çocuklar Duymasın yeni sezon oyuncuları:

Tamer Karadağlı: Taş Fırın Haluk
Pınar Altuğ: Meltem
Zeyno Günenç: Dominant Gönül
Volkan Severcan: Zero Tuna
Öykü Güven: Merve
Al Eren Khamis: Orçun
Melek Şahin: Emine
Ferdi Akarnur: Müsteşar Kemal
Süleyman Yağcı: Fıs Fıs İsmail
Alparslan Özmol: Hüseyin
Şükrü Koruyucu: Şükrü

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.