comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Çin Büyükelçisi Emin Önen'den Beşiktaş açıklaması

17 Ocak 2018, Çarşamba 14:23
Çin Büyükelçisi Emin Önen'den Beşiktaş açıklaması

Türkiye Çin Büyükelçisi Emin Önen, sosyal medya hesabı Beşiktaş'ı ilgilendiren bir açıklama yaptı. Emin Önen, Beşiktaş sayesinde Türk futbolunun Çin pazarından pay alacağını söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman önceki günlerde düzenlenen 'Come to Beşiktaş' etkinliği kapsamındaki kampanya için yaptığı basın toplantısında Çin pazarına gireceklerini söylemişti. Türkiye Çin Büyükelçisi Emin Önen bu konuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.

Türkiye Çin Büyükelçisi Emin Önen, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Beşiktaş'ın Çin pazarından pay alacak bir hamle yaptığını belirtti.
 

Emin Önen'in Beşiktaş paylaşımı


Emin Önen, "Artık Besiktaş'ın başarılarını Çin'deki taraftarı ile birlikte biz de canlı yayında izleme şansı yakalayacağız. Beşiktaş sayesinde Türk futbolu 300 milyar Dolar'lık Çin spor endüstrisinden pay almak için ilk adımı attı. Diğer takımlarımızdan benzer adımları bekliyoruz" diye konuştu.
ÇİN PAZARINA GİRİLECEK

Vodafone Park'ta düzenlenen basın toplantısında Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kampanyayla ilgili bilgiler verirken, basın mensuplarının da sorularını yanıtlamıştı. Göreve geldiklerinden itibaren kulüp olarak yapılan projeler ve gerçekleştirilen başarılı işlerden bahseden Başkan Fikret Orman, özellikle Çin pazarına girmenin de globalleşme açısından önemli bir adım olduğunu belirterek, Bein Sports ile anlaştıklarını ve Beşiktaş maçlarının Çin'den de naklen yayınlanacağını belirtmişti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)