comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Chadli'nin Beşiktaş'a transferi son aşamada! (Chadli kimdir? Chadli'nin mevkisi ne?)

28 Temmuz 2018, Cumartesi 23:26
Chadli'nin Beşiktaş'a transferi son aşamada! (Chadli kimdir? Chadli'nin mevkisi ne?)

Beşiktaş Chadli transferinde son aşamaya geldi. West Bromwich'te forma giyen Nacer Chadli için West Bromwich kulübüyle yapılan görüşmelerin ardından siyah beyazlılar mutlu sona çok yakın. Beşiktaş'ın son dakika Chadli transferindeki gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Chadli bombası! Siyah beyazlıların bir süredir gündemde olan yıldız futbolcu Chadli'nin transferinde son aşamaya geldiği iddia edildi. West Bromwich ile yapılan görüşmelerin ardından arada küçük farkların kaldığı ve önümüzdeki günlerde bu transferin resmiyet kazanacağı öğrenildi. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Chadli Beşiktaş'ta mı?


Beşiktaş yönetiminin West Bromwich'te forma giyen Chadli transferinde mutlu sona ulaşıldığı iddia edildi. TRT Spor'dan Fırat Günayer'in haberine göre, siyah beyazlı yönetimle West Bromwich yetkilileriyle yapılan pazarlıklar sonucunda arada 500 bin euro'luk fark kaldı. Aradaki son pürüzlerin giderilmesinin ardından Chadli transferinin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanması bekleniyor. 

Bu gelişmenin ardından Beşiktaş taraftarları Chadli'nin nasıl bir futbolcu olduğunu araştırmaya başladı. Chadli kimdir? Chadli kaç yaşında? Chadli  nereli? Chadli  hangi mevkide oynuyor? Chadli  hangi takımlarda oynadı? Chadli  transfermarkt değeri ve Chadli'ye dair merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında. 
 

Nacer Chadli kimdir, kaç yaşında?


Nacer Chadli kariyerine Hollanda'da başladı. 2010 yılında Twente'ye transfer olan Nacer Chadli, 2013'te Tottenham ile anlaştı. Ardından West Bromwich'e transfer olan Nacer Chadli'nin 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"