comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cenk Tosun'un Everton'da imza töreni ertelendi! Sebebi...

05 Ocak 2018, Cuma 21:34
Cenk Tosun'un Everton'da imza töreni ertelendi! Sebebi...

Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun'un imza töreni ertelendi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un Everton'a transferi gerçekleşirken, golcü futbolcu sağlık kontrollerinden geçmek üzere İngiltere'ye gitti. Cenk Tosun'un 5 Ocak Cuma akşamı en geç TSİ 21:00'de imza töreninin düzenlenmesi beklerken, sonrasında ertelendiği bilgisine ulaşıldı. 


Cenk Tosun'un Everton'a transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'tan rekor transfer ücretiyle Everton'a transfer olan Cenk Tosun, İngiliz kulübüyle yapılan anlaşmanın ardından sağlık kontrollerinden geçti. 5 Ocak Cuma akşamı TSİ en geç 21:00'de Everton tarafından imza töreni düzenlenmesi beklenirken, Cenk Tosun'un sağlık kontrollerinin uzaması nedeniyle imza töreninin başka bir güne ertelendiği öğrenildi. 


Cenk Tosun'un Everton'a transferinde Gaziantepspor pay alacak mı?


Beşiktaş, 2013-2014 sezonu sonunda Gaziantepspor'la sözleşmesi bitecek olan Cenk Tosun'u 6 ay önce sezon sonunda serbest kalacağı için bedelsiz transfer ettiğini duyurmuştu. Cenk, o sezon ligin ikinci yarısını da Gaziantepspor'da tamamlayıp, Beşiktaş'a gelmişti. İki kulüp arasında Cenk'in bir sonraki satışından pay alınır, verilir diye bir anlaşma yok. Sembolik bir ücret alacak.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)