comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cenk Tosun'dan Quaresma ve Caner Erkin sözleri

31 Mart 2019, Pazar 12:23
Cenk Tosun'dan Quaresma ve Caner Erkin sözleri

Beşiktaş'ın Everton'a gönderdiği eski futbolcusu Cenk Tosun, siyah beyazlı formayla en iyi katkı aldığı isimleri açıkladı.

FutbolArena - Everton'da beklenen çıkışı yakalayamayan Cenk Tosun, İngiltere'deki hayatını TRT Spor'a aktardı. Beşiktaş'ı özlediğini söyleyen Cenk Tosun, eski takım arkadaşları Ricardo Quaresma ve Caner Erkin hakkında övgüyle konuştu. Cenk Tosun milli takımda yeniden buluştuğu teknik direktör Şenol Güneş ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
 

Cenk Tosun'dan Beşiktaş açıklamaları


Londra sokaklarında Everton taraftarlarının ilgisiyle karşılaşan Cenk Tosun, burada kendisine Tosun Paşa diye seslendiklerini ifade etti. Bir sokak çalgıcısının serzenişi dikkat çekerken, Türkçe olarak "Cenk Tosun yeter artık gol at" demesi gözlerden kaçmadı.

"QUARESMA SAYESİNDE ÇOK GOL ATTIM"
Beşiktaş'taki eski takım arkadaşlarını öven Cenk Tosun, "Quaresma sayesinde çok gol attım. Top ona geldiğinde ben hemen ceza sahasına koşuyordum. Caner Erkin'in de sol ayağı çok iyi. 3 pasından 2'si seni karşı karşıya bırakır." ifadelerini kullandı.

A Milli Takım'ın Moldova ve Arnavutluk galibiyetlerine değinen Cenk Tosun, "Milli takımda yeni bir dönem başladı. Beşiktaş'tan arkadaşlarımı özlemiştim. Şenol Güneş ile yeniden çalıştığım için sevinçliyim." dedi.

Ardından "Taraftar diyince aklına ilk hangi takım geliyor" sorusunu yanıtlayan Cenk Tosun, "Tabii ki de Beşiktaş taraftarı aklıma geliyor" cevabını verdi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"