comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cenk Tosun'dan Ismael sözleri: "Eskisinden daha güçlüyüm"

14 Kasım 2022, Pazartesi 19:18
Cenk Tosun'dan Ismael sözleri:

Cenk Tosun, "Şu an eskisinden daha güçlüyüm. Sezon başı da öyleydim. Valerien hocayla daha az forma şansı buldum. Hak ettiğim dönemler oldu, oynamadım ama daha fazla çalıştım" diye konuştu.

FutbolArena - A Milli Takım kampına katılan Beşiktaşlı Cenk Tosun, basın mensuplarına Şenol Güneş ve Valerien Ismael hakkında açıklamalarda bulundu. Cenk Tosun, Valerien Ismael döneminde hak etmesine rağmen forma şansı bulamadığını söyledi.

"MİLLİ FORMAYI ÇOK ÖZLEDİM"
Milli takıma dönüşünü değerlendiren Cenk Tosun, "Sakatlıklarım nedeniyle uzun süredir kamplarda yoktum. Milli takımda olduğum için çok mutluyum. Milli formayı çok özledim. Genç kardeşlerimizle birlikte inşallah güzel hazırlık maçları oynayıp EURO 2024 elemelerine iyi hazırlanmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

ŞENOL GÜNEŞ SORUSUNA YANIT

Şenol Güneş ile performansının yükselmesi hakkında soruyu yanıtlayan Cenk Tosun, "Sakatlıktan sonra çok çalıştım. Çok emek verdim. Şu an eskisinden daha güçlüyüm. Sezon başı da öyleydim. Valerien hocayla daha az forma şansı buldum. Hak ettiğim dönemler oldu, oynamadım ama daha fazla çalıştım. Şenol hoca gelince o güveni bana verdi. Ben de onu utandırmamak için elimden geleni sahada yaptım." diye konuştu.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!